trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
BB
0
followers
Omicron Persei 8
24
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
40
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Game of Thrones
130,641 votes
10
— Totally Ninja!
92%
Breaking Bad
96,787 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Big Bang Theory
60,804 votes
1
— Weak Sauce :(
89%
Sherlock
46,990 votes
5
— Meh
88%
Rick and Morty
29,201 votes
7
— Good
86%
The Office
27,103 votes
6
— Fair
91%
Chernobyl
25,810 votes
9
— Superb
83%
Westworld
25,717 votes
9
— Superb
84%
The Boys
23,749 votes
7
— Good
82%
The Simpsons
22,600 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Mandalorian
22,273 votes
6
— Fair
84%
Community
20,157 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Futurama
19,471 votes
9
— Superb
84%
South Park
19,090 votes
6
— Fair
78%
Squid Game
19,484 votes
6
— Fair
84%
The Queen's Gambit
17,900 votes
8
— Great
85%
Parks and Recreation
17,316 votes
6
— Fair
84%
Hannibal
15,012 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Shameless
14,543 votes
9
— Superb
84%
Arrested Development
12,535 votes
7
— Good
90%
Arcane
10,699 votes
9
— Superb
83%
The Haunting of Hill House
10,597 votes
8
— Great
77%
The End of the F***ing World
10,941 votes
3
— Bad
86%
BoJack Horseman
10,109 votes
8
— Great
85%
Buffy the Vampire Slayer
9,074 votes
9
— Superb
90%
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
8,297 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Invincible
8,376 votes
8
— Great
85%
Twin Peaks
7,637 votes
10
— Totally Ninja!
80%
That '70s Show
7,859 votes
7
— Good
81%
The Leftovers
7,732 votes
8
— Great
88%
Cowboy Bebop
6,725 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba
5,361 votes
6
— Fair
81%
Peacemaker
5,328 votes
5
— Meh
84%
Neon Genesis Evangelion
4,855 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Hunter x Hunter
4,684 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Atlanta
4,644 votes
8
— Great
85%
Jujutsu Kaisen
3,825 votes
9
— Superb
84%
JoJo's Bizarre Adventure
1,953 votes
9
— Superb
84%
Samurai Jack
1,857 votes
9
— Superb
87%
Nathan for You
1,818 votes
6
— Fair
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup