trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Shin megami
VIP
4
0
followers
Luzern, swizerland
48
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
62
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
91%
Chernobyl
26,152 votes
9
— Superb
90%
Arcane
10,944 votes
8
— Great
89%
Cosmos
5,077 votes
9
— Superb
88%
Steins;Gate
4,169 votes
9
— Superb
88%
Rick and Morty
29,512 votes
9
— Superb
87%
Adventure Time
7,045 votes
8
— Great
87%
Death Note
15,799 votes
9
— Superb
86%
Futurama
19,617 votes
9
— Superb
85%
Sons of Anarchy
17,094 votes
9
— Superb
85%
The Expanse
13,009 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Black Mirror
28,850 votes
8
— Great
85%
Twin Peaks
7,696 votes
9
— Superb
85%
Archer
11,480 votes
8
— Great
85%
Mr. Robot
26,736 votes
9
— Superb
84%
Arrested Development
12,609 votes
9
— Superb
84%
Utopia
4,084 votes
8
— Great
84%
ERASED
3,793 votes
8
— Great
84%
Marvel's Daredevil
22,679 votes
8
— Great
83%
Brooklyn Nine-Nine
24,056 votes
8
— Great
83%
Westworld
25,886 votes
9
— Superb
83%
The Americans
8,940 votes
8
— Great
82%
Californication
11,267 votes
9
— Superb
82%
Love, Death & Robots
9,800 votes
9
— Superb
82%
Trailer Park Boys
1,841 votes
9
— Superb
81%
Kingdom
2,987 votes
8
— Great
81%
Lost
32,790 votes
7
— Good
81%
Ray Donovan
5,639 votes
8
— Great
80%
Dirk Gently's Holistic Detective Agency
3,831 votes
8
— Great
80%
Psycho-Pass
1,899 votes
8
— Great
80%
Lie to Me
7,308 votes
8
— Great
80%
Final Space
3,039 votes
8
— Great
79%
Black Lagoon
1,373 votes
9
— Superb
79%
The Walking Dead
65,866 votes
8
— Great
79%
Ethos
313 votes
7
— Good
79%
The Witcher
19,519 votes
9
— Superb
78%
The Orville
5,866 votes
8
— Great
78%
Altered Carbon
11,209 votes
9
— Superb
78%
Unorthodox
2,232 votes
8
— Great
78%
Travelers
3,825 votes
8
— Great
78%
Family Guy
18,882 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Inside Job
2,104 votes
8
— Great
76%
Sweet Tooth
3,119 votes
7
— Good
76%
Thank You, Goodnight - The Bon Jovi Story
61 votes
8
— Great
75%
F is for Family
1,928 votes
8
— Great
74%
Star Trek: Discovery
8,550 votes
6
— Fair
74%
Maniac
4,202 votes
8
— Great
73%
Love
2,279 votes
7
— Good
72%
Disenchantment
5,412 votes
7
— Good
72%
Crossing Jordan
319 votes
7
— Good
71%
Deadman Wonderland
1,404 votes
7
— Good
70%
Tiger King: Murder, Mayhem and Madness
3,277 votes
9
— Superb
70%
The Silent Sea
1,461 votes
6
— Fair
69%
B: The Beginning
577 votes
7
— Good
67%
Gypsy
750 votes
7
— Good
66%
Avenue 5
1,720 votes
7
— Good
66%
The Rain
2,751 votes
5
— Meh
65%
Space Force
3,699 votes
8
— Great
62%
Nightflyers
1,075 votes
4
— Poor
62%
The Stand
1,399 votes
5
— Meh
60%
Resident Evil: Infinite Darkness
1,055 votes
5
— Meh
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup