trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Breat
1
follower
France
36
Breat
is watching
Star Wars: The Bad Batch
3x08
"Bad Territory"
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
37
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
79%
The Big Bang Theory
60,769 votes
10
— Bazinga!
84%
The Mandalorian
22,238 votes
4
— Poor
90%
Firefly
17,526 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Battlestar Galactica
14,074 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Good Place
13,605 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Spartacus
11,358 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Stargate SG-1
9,129 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Buffy the Vampire Slayer
9,072 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Supergirl
8,502 votes
9
— Superb
75%
Star Trek: Discovery
8,291 votes
8
— Great
87%
Star Trek: The Next Generation
8,228 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Revolution
7,626 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Obi-Wan Kenobi
7,111 votes
8
— Great
69%
The Book of Boba Fett
7,005 votes
4
— Poor
82%
Outlander
6,902 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Stargate Atlantis
6,485 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Orville
5,799 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Young Sheldon
5,577 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Terra Nova
5,445 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Star Trek: Voyager
5,336 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Star Trek: Picard
5,019 votes
6
— Fair
80%
Stargate Universe
4,868 votes
8
— Great
83%
Star Trek: Deep Space Nine
4,537 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Star Trek
4,329 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Star Trek: Enterprise
4,127 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Humans
3,641 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Ahsoka
3,477 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Farscape
3,030 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Star Trek: Strange New Worlds
2,833 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Beauty and the Beast
2,154 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Andromeda
1,137 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Atlantis
1,022 votes
10
— Totally Ninja!
70%
The Outpost
732 votes
10
— Totally Ninja!
54%
Stargate Origins
641 votes
8
— Great
78%
Real Humans
626 votes
10
— Totally Ninja!
80%
I'm Not a Robot
547 votes
10
— Totally Ninja!
77%
My Holo Love
364 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup