trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Brighton Guy
0
followers
Berlin
40
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
61
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
83%
Dear Zachary: A Letter to a Son About His Father
1,252 votes
9
— Superb
83%
Hacksaw Ridge
30,649 votes
9
— Superb
83%
Green Book
19,155 votes
9
— Superb
81%
Before Sunrise
6,050 votes
9
— Superb
81%
Requiem for a Dream
14,817 votes
9
— Superb
81%
1917
24,792 votes
9
— Superb
81%
The Imitation Game
30,637 votes
9
— Superb
80%
The Miracle Worker
272 votes
9
— Superb
80%
The Sound of Music
6,023 votes
9
— Superb
79%
Room
15,871 votes
9
— Superb
79%
Pink Floyd : The Story of Wish You Were Here
148 votes
9
— Superb
78%
Fed Up
861 votes
9
— Superb
78%
Diana: In Her Own Words
237 votes
9
— Superb
78%
The Exorcist
10,474 votes
9
— Superb
77%
Hotel Mumbai
3,852 votes
9
— Superb
77%
Searching
10,406 votes
9
— Superb
77%
Tetris
5,619 votes
9
— Superb
77%
Primal Fear
4,771 votes
9
— Superb
76%
The Devil's Advocate
10,329 votes
9
— Superb
76%
Escape From Alcatraz
3,694 votes
9
— Superb
76%
Tyrannosaur
684 votes
9
— Superb
76%
The Impossible
7,986 votes
9
— Superb
75%
Dolores Claiborne
952 votes
9
— Superb
75%
Marty
481 votes
9
— Superb
75%
Tell Me Who I Am
533 votes
9
— Superb
75%
The Remains of the Day
1,271 votes
9
— Superb
74%
The Reader
3,301 votes
9
— Superb
74%
The Jungle Book
22,185 votes
9
— Superb
74%
Eye in the Sky
7,364 votes
9
— Superb
74%
Trial by Fire
492 votes
9
— Superb
74%
The Devil Wears Prada
13,245 votes
9
— Superb
74%
Precious
2,199 votes
9
— Superb
73%
The Three Faces of Eve
153 votes
9
— Superb
73%
Sophie's Choice
815 votes
9
— Superb
73%
[REC]
6,015 votes
9
— Superb
73%
The Nightingale
1,575 votes
9
— Superb
72%
Our Friend
586 votes
9
— Superb
72%
Hereditary
15,775 votes
9
— Superb
71%
The Mist
9,331 votes
9
— Superb
71%
Broken
320 votes
9
— Superb
71%
My Scientology Movie
1,265 votes
9
— Superb
70%
Amanda Knox
1,476 votes
9
— Superb
70%
The Stepford Wives
417 votes
9
— Superb
70%
Blue Jasmine
4,236 votes
9
— Superb
70%
Elizabeth: The Golden Age
1,431 votes
9
— Superb
69%
The Second Best Exotic Marigold Hotel
1,687 votes
9
— Superb
68%
Buried
4,472 votes
9
— Superb
68%
Enemy
7,630 votes
9
— Superb
68%
The Grey
6,074 votes
9
— Superb
68%
Pet Sematary
3,246 votes
9
— Superb
68%
Lights Out
9,279 votes
9
— Superb
68%
Godzilla vs. Kong
15,065 votes
9
— Superb
67%
The Belko Experiment
6,077 votes
9
— Superb
66%
Dark Skies
3,151 votes
9
— Superb
66%
The Nightingale of Bursa
88 votes
9
— Superb
66%
Womb
509 votes
9
— Superb
65%
The Iron Lady
2,010 votes
9
— Superb
64%
Leave the World Behind
7,853 votes
9
— Superb
64%
Shortbus
967 votes
9
— Superb
62%
My Son
960 votes
9
— Superb
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup