trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Brighton Guy
0
followers
Berlin
40
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
57
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
85%
Black Mirror
28,809 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Chernobyl
26,102 votes
9
— Superb
83%
Westworld
25,855 votes
9
— Superb
84%
House of Cards
24,241 votes
9
— Superb
78%
Family Guy
18,864 votes
9
— Superb
84%
The Queen's Gambit
18,084 votes
7
— Good
82%
24
11,241 votes
8
— Great
82%
The Handmaid's Tale
11,079 votes
9
— Superb
83%
The Haunting of Hill House
10,687 votes
9
— Superb
82%
Love, Death & Robots
9,780 votes
8
— Great
84%
Downton Abbey
7,749 votes
9
— Superb
83%
The Crown
7,205 votes
9
— Superb
85%
Rome
6,783 votes
9
— Superb
86%
Six Feet Under
5,487 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Mare of Easttown
5,302 votes
8
— Great
77%
The Sinner
4,855 votes
7
— Good
80%
The Night Manager
4,676 votes
8
— Great
81%
For All Mankind
4,536 votes
8
— Great
75%
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer Story
4,651 votes
9
— Superb
70%
Stephen King's It
4,687 votes
7
— Good
80%
Sharp Objects
4,349 votes
7
— Good
76%
Midnight Mass
4,244 votes
9
— Superb
77%
The Morning Show
4,116 votes
8
— Great
80%
The Office
4,011 votes
9
— Superb
76%
The Haunting of Bly Manor
3,620 votes
6
— Fair
85%
Oz
3,187 votes
9
— Superb
80%
Black Bird
3,100 votes
8
— Great
87%
Fawlty Towers
2,920 votes
9
— Superb
79%
The Tudors
2,979 votes
8
— Great
82%
The Knick
2,876 votes
9
— Superb
72%
The Undoing
2,661 votes
8
— Great
73%
Ratched
2,448 votes
8
— Great
74%
Servant
2,380 votes
7
— Good
78%
Unorthodox
2,228 votes
9
— Superb
82%
Dopesick
2,077 votes
9
— Superb
72%
Behind Her Eyes
2,034 votes
8
— Great
81%
Years and Years
1,750 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Alias Grace
1,700 votes
7
— Good
69%
Safe
1,732 votes
8
— Great
70%
Clickbait
1,498 votes
8
— Great
74%
The Serpent
1,348 votes
7
— Good
85%
It's a Sin
1,016 votes
9
— Superb
64%
24: Legacy
1,002 votes
7
— Good
79%
Versailles
760 votes
7
— Good
74%
Des
759 votes
8
— Great
75%
Calls
522 votes
8
— Great
79%
Ethos
313 votes
9
— Superb
67%
The Nest
122 votes
7
— Good
66%
Loaded
89 votes
8
— Great
79%
The Repair Shop
75 votes
9
— Superb
81%
Errands
58 votes
8
— Great
75%
David Attenborough: A Life on Our Planet
11 votes
8
— Great
70%
Terapist
23 votes
8
— Great
66%
The Great British Bake Off: An Extra Slice
23 votes
9
— Superb
62%
1066: A Year to Conquer England
13 votes
8
— Great
56%
Supermarket Shopping Secrets
3 votes
8
— Great
45%
Trouble in Poundland
2 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup