Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Bill Robson
VIP
0
Followers
0
Following
Bradenton, Florida
79
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
83
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
73%
The Secret Life of Pets
32,564 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Big Short
20,540 votes
9
— Superb
74%
American Sniper
19,832 votes
8
— Great
69%
Charlie and the Chocolate Factory
18,712 votes
8
— Great
74%
No Time to Die
18,496 votes
9
— Superb
70%
The Legend of Tarzan
18,054 votes
8
— Great
72%
Glass Onion: A Knives Out Mystery
16,082 votes
9
— Superb
75%
Crazy, Stupid, Love.
13,590 votes
7
— Good
70%
Jungle Cruise
13,325 votes
7
— Good
75%
Love Actually
13,024 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Wrath of Man
12,824 votes
7
— Good
76%
Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One
12,606 votes
8
— Great
68%
Salt
12,166 votes
8
— Great
67%
Indiana Jones and the Dial of Destiny
11,693 votes
9
— Superb
65%
Taken 3
10,229 votes
8
— Great
72%
Flight
10,062 votes
8
— Great
74%
Den of Thieves
9,769 votes
8
— Great
73%
Cinderella
9,718 votes
8
— Great
74%
Mrs. Doubtfire
9,267 votes
8
— Great
68%
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes
8,677 votes
8
— Great
72%
Finch
8,267 votes
8
— Great
77%
Guy Ritchie's The Covenant
7,635 votes
8
— Great
74%
The Banshees of Inisherin
7,298 votes
6
— Fair
72%
Hunter Killer
7,097 votes
8
— Great
67%
Transporter 2
6,454 votes
8
— Great
71%
Vice
6,203 votes
7
— Good
63%
The Green Knight
6,072 votes
7
— Good
66%
Transporter 3
5,974 votes
7
— Good
69%
Babylon
5,926 votes
7
— Good
64%
The Guilty
5,793 votes
8
— Great
70%
Bone Tomahawk
5,700 votes
6
— Fair
67%
The Power of the Dog
5,639 votes
8
— Great
66%
The Pope's Exorcist
5,348 votes
8
— Great
67%
3 Days to Kill
5,341 votes
8
— Great
62%
Asteroid City
4,983 votes
8
— Great
75%
Roma
4,742 votes
6
— Fair
64%
Don't Breathe 2
4,521 votes
8
— Great
64%
Heart of Stone
4,218 votes
7
— Good
67%
Stillwater
4,076 votes
8
— Great
68%
The Protégé
3,999 votes
6
— Fair
71%
Outlaw King
3,929 votes
8
— Great
65%
The Contractor
3,728 votes
8
— Great
66%
Holidate
3,514 votes
7
— Good
64%
The Mother
3,245 votes
8
— Great
65%
Hummingbird
3,081 votes
7
— Good
74%
Official Secrets
3,020 votes
8
— Great
60%
The Out-Laws
2,546 votes
6
— Fair
60%
The Card Counter
2,385 votes
8
— Great
62%
Cry Macho
2,177 votes
8
— Great
63%
SAS: Red Notice
2,154 votes
8
— Great
64%
All the Old Knives
2,051 votes
8
— Great
66%
Charlotte's Web
1,733 votes
8
— Great
69%
The Second Best Exotic Marigold Hotel
1,714 votes
8
— Great
67%
Acts of Vengeance
1,635 votes
6
— Fair
72%
The Wife
1,592 votes
8
— Great
60%
Beckett
1,528 votes
7
— Good
55%
Inside
1,424 votes
3
— Bad
59%
Midnight in the Switchgrass
1,380 votes
8
— Great
68%
Quiz Lady
1,362 votes
8
— Great
63%
Last Looks
1,240 votes
7
— Good
1
2
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch