trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Christoph Brunner Caffi
VIP
4
0
followers
Hinwil, Zurich
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
134
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
89%
Game of Thrones
131,297 votes
8
— Great
92%
Breaking Bad
97,434 votes
9
— Superb
85%
Stranger Things
53,015 votes
6
— Fair
89%
Sherlock
47,204 votes
6
— Fair
85%
Friends
41,428 votes
7
— Good
84%
Dexter
39,072 votes
6
— Fair
81%
Lost
32,770 votes
8
— Great
85%
Black Mirror
28,831 votes
7
— Good
86%
The Office
27,438 votes
7
— Good
87%
Better Call Saul
25,118 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Modern Family
25,359 votes
6
— Fair
84%
House of Cards
24,246 votes
6
— Fair
82%
Homeland
24,472 votes
7
— Good
79%
Orange Is the New Black
22,979 votes
7
— Good
84%
The Queen's Gambit
18,098 votes
7
— Good
85%
Parks and Recreation
17,471 votes
7
— Good
80%
The Blacklist
17,806 votes
4
— Poor
91%
Band of Brothers
16,560 votes
7
— Good
92%
The Wire
15,534 votes
9
— Superb
91%
The Sopranos
15,210 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Fargo
15,415 votes
9
— Superb
82%
The Good Place
13,762 votes
6
— Fair
84%
Arrested Development
12,602 votes
7
— Good
85%
Seinfeld
12,188 votes
8
— Great
86%
Ted Lasso
11,867 votes
6
— Fair
85%
Mad Men
11,320 votes
9
— Superb
82%
24
11,242 votes
7
— Good
82%
The Handmaid's Tale
11,082 votes
7
— Good
86%
BoJack Horseman
10,215 votes
8
— Great
84%
Boardwalk Empire
9,110 votes
7
— Good
86%
Severance
8,884 votes
8
— Great
83%
The Americans
8,940 votes
9
— Superb
86%
Fleabag
8,765 votes
9
— Superb
87%
Succession
8,272 votes
8
— Great
85%
Twin Peaks
7,689 votes
7
— Good
81%
The Leftovers
7,782 votes
10
— Totally Ninja!
82%
30 Rock
7,651 votes
7
— Good
83%
The Crown
7,210 votes
7
— Good
80%
Watchmen
7,085 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Rome
6,790 votes
8
— Great
85%
The Bear
6,602 votes
8
— Great
81%
Barry
6,102 votes
7
— Good
81%
Entourage
6,072 votes
7
— Good
82%
Broadchurch
5,906 votes
7
— Good
82%
The Killing
5,864 votes
6
— Fair
86%
Six Feet Under
5,491 votes
7
— Good
76%
Russian Doll
5,700 votes
7
— Good
76%
Desperate Housewives
5,577 votes
6
— Fair
82%
Mare of Easttown
5,304 votes
8
— Great
79%
Only Murders in the Building
5,366 votes
6
— Fair
86%
Deadwood
5,102 votes
8
— Great
84%
Veronica Mars
5,166 votes
7
— Good
86%
Curb Your Enthusiasm
4,953 votes
9
— Superb
83%
What We Do in the Shadows
4,718 votes
7
— Good
84%
Atlanta
4,679 votes
10
— Totally Ninja!
77%
My Name Is Earl
4,868 votes
6
— Fair
83%
Louie
4,222 votes
8
— Great
89%
The West Wing
3,828 votes
10
— Totally Ninja!
80%
The Office
4,013 votes
10
— Totally Ninja!
80%
American Crime Story
3,843 votes
7
— Good
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup