trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Bryan Lin
0
followers
Forest Hills, New York
38
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
25
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
87%
Your Name.
14,931 votes
9
— Superb
86%
Spirited Away
23,886 votes
6
— Fair
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
36,105 votes
9
— Superb
84%
Avengers: Endgame
48,750 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
35,086 votes
6
— Fair
81%
The Avengers
65,314 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Joker
46,816 votes
8
— Great
79%
Thor: Ragnarok
48,919 votes
6
— Fair
79%
John Wick
51,130 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1
33,167 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Harry Potter and the Order of the Phoenix
34,816 votes
7
— Good
77%
Wind River
14,665 votes
8
— Great
76%
Spider-Man: Far From Home
33,197 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Finding Dory
30,379 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Avengers: Age of Ultron
47,038 votes
6
— Fair
74%
Fast Five
15,027 votes
8
— Great
73%
Bleach the Movie: The DiamondDust Rebellion
380 votes
7
— Good
72%
The Fate of the Furious
24,745 votes
6
— Fair
71%
Fast & Furious 6
16,028 votes
6
— Fair
71%
Long Shot
8,116 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw
16,436 votes
7
— Good
66%
Justice League
31,601 votes
6
— Fair
64%
Kadal Kadannu Oru Maathukutty
37 votes
2
— Terrible
60%
Countdown
3,735 votes
10
— Totally Ninja!
45%
Peccati a Venezia
2 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup