trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Bubbles Prior
10
followers
Omicron Persei 8
30
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
286
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
87%
The Godfather: Part II
18,004 votes
7
— Good
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
36,258 votes
7
— Good
86%
Forrest Gump
44,234 votes
7
— Good
86%
Spider-Man: Across the Spider-Verse
14,466 votes
7
— Good
85%
Grave of the Fireflies
7,275 votes
7
— Good
84%
Star Wars
41,939 votes
7
— Good
84%
Avengers: Infinity War
56,233 votes
7
— Good
84%
WALL·E
40,684 votes
7
— Good
84%
Coco
31,688 votes
7
— Good
83%
Hamilton
4,509 votes
7
— Good
83%
Dune: Part Two
17,550 votes
7
— Good
83%
Taylor Swift City of Lover Concert
158 votes
7
— Good
82%
Toy Story
36,646 votes
7
— Good
82%
Top Gun: Maverick
25,150 votes
7
— Good
81%
The Iron Giant
8,758 votes
7
— Good
81%
The Avengers
65,503 votes
7
— Good
81%
Pride & Prejudice
7,791 votes
7
— Good
80%
The Incredibles
35,996 votes
7
— Good
80%
Logan
60,795 votes
7
— Good
80%
Empire of Dreams: The Story of the Star Wars Trilogy
286 votes
7
— Good
79%
Love, Simon
7,754 votes
7
— Good
79%
Moana
49,029 votes
7
— Good
79%
Guardians of the Galaxy Volume 3
18,050 votes
7
— Good
79%
Summer of Soul (...Or, When the Revolution Could Not Be Televised)
604 votes
7
— Good
79%
Dune
36,663 votes
7
— Good
79%
Flee
631 votes
7
— Good
79%
Society of the Snow
5,568 votes
7
— Good
79%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1
33,281 votes
7
— Good
79%
Suzume
2,592 votes
7
— Good
79%
Mary Poppins
8,211 votes
7
— Good
79%
Captain America: The Winter Soldier
44,309 votes
7
— Good
78%
Me Before You
16,038 votes
7
— Good
78%
Clouds
865 votes
7
— Good
78%
Harry Potter and the Half-Blood Prince
34,214 votes
7
— Good
78%
Fantastic Mr. Fox
8,484 votes
7
— Good
78%
The Girl Who Leapt Through Time
3,484 votes
7
— Good
78%
Harry Potter and the Order of the Phoenix
34,935 votes
7
— Good
78%
The Teacher Who Promised the Sea
155 votes
7
— Good
78%
Isle of Dogs
7,850 votes
7
— Good
78%
100 Days with Tata
28 votes
7
— Good
78%
I Am Heath Ledger
529 votes
7
— Good
78%
Despicable Me
32,644 votes
7
— Good
78%
Doctor Strange
65,970 votes
7
— Good
78%
Star Wars: The Force Awakens
50,871 votes
7
— Good
77%
The Trial of the Chicago 7
5,974 votes
7
— Good
77%
Batman: Mask of the Phantasm
2,323 votes
7
— Good
77%
Navalny
781 votes
7
— Good
77%
Friends: The Reunion
3,987 votes
7
— Good
77%
The Holdovers
5,368 votes
7
— Good
77%
The Lego Movie
23,640 votes
7
— Good
77%
Frank and Ollie
58 votes
7
— Good
77%
All Quiet on the Western Front
7,669 votes
7
— Good
77%
Argentina, 1985
1,146 votes
7
— Good
77%
Gaga: Five Foot Two
938 votes
7
— Good
77%
The Fault in Our Stars
12,076 votes
7
— Good
76%
Attica
167 votes
7
— Good
76%
The Whale
7,772 votes
7
— Good
76%
Toy Story 4
16,679 votes
7
— Good
76%
Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One
11,899 votes
7
— Good
76%
Spirit: Stallion of the Cimarron
4,280 votes
7
— Good
1
2
3
4
5
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup