trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
bunnies1230
1
follower
Pennsylvania
30
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
83
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
82%
Deadpool
108,824 votes
7
— Good
82%
How to Train Your Dragon
28,881 votes
7
— Good
81%
Back to the Future Part II
24,338 votes
7
— Good
81%
The Avengers
65,486 votes
7
— Good
81%
The Imitation Game
30,693 votes
7
— Good
80%
Mirror
808 votes
7
— Good
80%
Tokyo Godfathers
1,758 votes
7
— Good
80%
Harry Potter and the Philosopher's Stone
46,705 votes
7
— Good
79%
Beauty and the Beast
19,699 votes
7
— Good
79%
Ratatouille
30,810 votes
7
— Good
78%
Coraline
11,654 votes
7
— Good
78%
Toy Story 2
25,336 votes
7
— Good
78%
Back to the Future Part III
19,802 votes
7
— Good
78%
Avatar
60,134 votes
7
— Good
78%
The Hobbit: The Desolation of Smaug
29,854 votes
7
— Good
78%
Straight Outta Compton
10,360 votes
7
— Good
78%
Despicable Me
32,634 votes
7
— Good
77%
Annie Hall
3,971 votes
7
— Good
76%
Sherlock Holmes
24,181 votes
7
— Good
76%
The Guns of Navarone
1,131 votes
7
— Good
76%
La Vie en Rose
1,282 votes
7
— Good
76%
(500) Days of Summer
13,856 votes
7
— Good
76%
The Time Machine
1,265 votes
7
— Good
76%
Corpse Bride
9,971 votes
7
— Good
75%
Shrek 2
20,535 votes
7
— Good
75%
Fruitvale Station
2,407 votes
7
— Good
75%
Starship Troopers
10,020 votes
7
— Good
75%
Encanto
14,363 votes
7
— Good
75%
Avengers: Age of Ultron
47,153 votes
7
— Good
75%
Big
6,436 votes
7
— Good
75%
Scream
11,521 votes
7
— Good
75%
A Monster Calls
7,668 votes
7
— Good
75%
Red Desert
253 votes
7
— Good
75%
X-Men
22,096 votes
7
— Good
74%
Spider-Man 2
22,854 votes
7
— Good
74%
Brave
24,114 votes
7
— Good
74%
I Am Legend
24,986 votes
7
— Good
74%
Mrs. Doubtfire
9,024 votes
7
— Good
74%
Captain America: The First Avenger
41,155 votes
7
— Good
73%
Cars
26,784 votes
7
— Good
73%
The Piano
1,421 votes
7
— Good
73%
A Bug's Life
15,977 votes
7
— Good
73%
Chitty Chitty Bang Bang
1,392 votes
7
— Good
73%
Maleficent
21,194 votes
7
— Good
73%
Iron Man 2
40,404 votes
7
— Good
73%
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street
8,377 votes
7
— Good
73%
The Adjustment Bureau
9,819 votes
7
— Good
73%
Shaun the Sheep Movie
3,187 votes
7
— Good
72%
The Mask
15,490 votes
7
— Good
72%
Murder on the Orient Express
1,776 votes
7
— Good
72%
Meet the Robinsons
5,673 votes
7
— Good
72%
I Love You, Man
4,186 votes
7
— Good
72%
Cloudy with a Chance of Meatballs
11,958 votes
7
— Good
72%
Thor
39,443 votes
7
— Good
71%
Cops
157 votes
7
— Good
71%
TRON: Legacy
16,465 votes
7
— Good
71%
Easy Rider
2,122 votes
7
— Good
71%
The Polar Express
11,866 votes
7
— Good
71%
Charlie Wilson's War
2,515 votes
7
— Good
71%
Dracula
1,471 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup