Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
bunnyrabbit2
VIP
3
0
Followers
0
Following
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
923
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
14
15
16
82%
Deadpool
112,561 votes
9
— Superb
82%
Guardians of the Galaxy
98,737 votes
8
— Great
88%
The Dark Knight
76,987 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Interstellar
75,410 votes
7
— Good
86%
Inception
73,848 votes
7
— Good
81%
The Avengers
66,913 votes
7
— Good
78%
Doctor Strange
67,281 votes
8
— Great
87%
The Matrix
63,471 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Logan
62,297 votes
8
— Great
78%
Avatar
61,638 votes
6
— Fair
84%
Avengers: Infinity War
57,862 votes
9
— Superb
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
58,415 votes
8
— Great
87%
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
54,812 votes
8
— Great
77%
Arrival
57,961 votes
7
— Good
79%
Captain America: Civil War
57,054 votes
9
— Superb
81%
Iron Man
55,423 votes
8
— Great
75%
Wonder Woman
57,335 votes
6
— Fair
64%
Suicide Squad
59,640 votes
4
— Poor
87%
Fight Club
51,203 votes
8
— Great
81%
The Martian
53,067 votes
8
— Great
76%
Spider-Man: Homecoming
53,833 votes
8
— Great
79%
John Wick
52,752 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Avengers: Endgame
50,455 votes
9
— Superb
77%
Star Wars: The Force Awakens
51,594 votes
8
— Great
79%
Thor: Ragnarok
50,059 votes
9
— Superb
79%
Moana
49,900 votes
8
— Great
88%
The Lord of the Rings: The Return of the King
47,272 votes
8
— Great
81%
Joker
48,705 votes
7
— Good
77%
John Wick: Chapter 2
49,398 votes
8
— Great
87%
The Lord of the Rings: The Two Towers
46,287 votes
8
— Great
82%
The Dark Knight Rises
47,459 votes
8
— Great
80%
Harry Potter and the Philosopher's Stone
48,029 votes
6
— Fair
79%
Mad Max: Fury Road
48,027 votes
7
— Good
86%
Forrest Gump
45,454 votes
9
— Superb
84%
Django Unchained
45,849 votes
9
— Superb
79%
Rogue One: A Star Wars Story
47,064 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Pulp Fiction
44,845 votes
8
— Great
75%
Avengers: Age of Ultron
48,084 votes
8
— Great
80%
Inside Out
46,123 votes
8
— Great
76%
Black Panther
47,314 votes
7
— Good
76%
Fantastic Beasts and Where to Find Them
47,160 votes
8
— Great
79%
Zootopia
45,466 votes
7
— Good
78%
Captain America: The Winter Soldier
45,132 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Star Wars
42,789 votes
9
— Superb
74%
Ant-Man
45,313 votes
8
— Great
81%
Batman Begins
43,239 votes
7
— Good
84%
WALL·E
41,716 votes
9
— Superb
78%
Deadpool 2
42,855 votes
8
— Great
85%
Back to the Future
40,278 votes
8
— Great
78%
Kingsman: The Secret Service
41,757 votes
8
— Great
78%
Harry Potter and the Chamber of Secrets
41,038 votes
5
— Meh
81%
Finding Nemo
40,322 votes
7
— Good
74%
Captain America: The First Avenger
41,949 votes
8
— Great
81%
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
39,776 votes
7
— Good
79%
Edge of Tomorrow
40,092 votes
8
— Great
76%
Baby Driver
40,718 votes
8
— Great
66%
Batman v Superman: Dawn of Justice
43,811 votes
7
— Good
73%
Iron Man 2
41,227 votes
7
— Good
73%
Iron Man 3
41,070 votes
7
— Good
84%
The Lion King
38,286 votes
7
— Good
1
2
3
14
15
16
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch