trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Bwerns
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
133
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
82%
Deadpool
108,921 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Guardians of the Galaxy
96,656 votes
10
— Totally Ninja!
88%
The Dark Knight
74,947 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Avengers: Infinity War
56,256 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
57,356 votes
10
— Totally Ninja!
87%
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
53,149 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Iron Man
54,069 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Fight Club
49,666 votes
10
— Totally Ninja!
79%
John Wick
51,369 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Avengers: Endgame
48,985 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Thor: Ragnarok
49,062 votes
10
— Totally Ninja!
88%
The Lord of the Rings: The Return of the King
45,893 votes
10
— Totally Ninja!
87%
The Lord of the Rings: The Two Towers
44,924 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Harry Potter and the Philosopher's Stone
46,744 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Forrest Gump
44,261 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Harry Potter and the Chamber of Secrets
40,013 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
38,785 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Baby Driver
39,913 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Lion King
37,482 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
36,271 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Inglourious Basterds
37,023 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Toy Story
36,666 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
35,227 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Se7en
34,483 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Parasite
34,116 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Harry Potter and the Order of the Phoenix
34,947 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
34,380 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Return of the Jedi
33,339 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Jurassic Park
32,716 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Spider-Man: No Way Home
31,276 votes
10
— Totally Ninja!
82%
V for Vendetta
30,281 votes
10
— Totally Ninja!
76%
A Quiet Place
28,565 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The Green Mile
26,541 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Terminator 2: Judgment Day
25,435 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Batman
26,419 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Top Gun: Maverick
25,170 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Zombieland
25,577 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Spirited Away
24,036 votes
10
— Totally Ninja!
80%
The Grand Budapest Hotel
24,623 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
24,881 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Fifth Element
23,756 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Aladdin
23,028 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Everything Everywhere All at Once
22,959 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Good Will Hunting
21,420 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
21,526 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Sixth Sense
21,313 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Beauty and the Beast
19,706 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Snowpiercer
19,155 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Bullet Train
18,314 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Top Gun
17,134 votes
10
— Totally Ninja!
76%
John Wick: Chapter 4
16,511 votes
10
— Totally Ninja!
73%
The Mummy
16,353 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Sin City
15,299 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Hereditary
15,827 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Upgrade
15,286 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Train to Busan
14,947 votes
10
— Totally Ninja!
69%
It Chapter Two
15,498 votes
10
— Totally Ninja!
76%
28 Days Later
14,171 votes
10
— Totally Ninja!
73%
A Quiet Place Part II
13,968 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Blade
13,603 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup