Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Rakibul Islam
1
Follower
1
Following
Dhaka
24
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
42
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
90%
Arcane
11,730 votes
7
— Good
87%
Attack on Titan
15,120 votes
7
— Good
86%
Dark
17,856 votes
7
— Good
85%
Seinfeld
12,575 votes
7
— Good
85%
Scam 1992 - The Harshad Mehta Story
600 votes
7
— Good
84%
Invincible
9,162 votes
7
— Good
84%
Person of Interest
16,386 votes
7
— Good
82%
Cyberpunk: Edgerunners
4,418 votes
7
— Good
82%
Harley Quinn
2,449 votes
7
— Good
80%
Watchmen
7,309 votes
7
— Good
80%
Lucifer
17,498 votes
7
— Good
80%
Bachelor Point
5 votes
7
— Good
79%
Sacred Games
1,081 votes
7
— Good
78%
Soul Eater
1,517 votes
7
— Good
77%
Log Horizon
1,088 votes
7
— Good
77%
Daily Lives of High School Boys
481 votes
7
— Good
77%
Angel Beats!
1,971 votes
7
— Good
77%
The Ancient Magus' Bride
731 votes
7
— Good
77%
The 100
20,578 votes
7
— Good
77%
The Umbrella Academy
14,839 votes
7
— Good
76%
You
10,636 votes
7
— Good
76%
Elfen Lied
3,014 votes
7
— Good
76%
iZombie
6,577 votes
7
— Good
75%
Young Sheldon
6,357 votes
7
— Good
75%
Vikings: Valhalla
2,382 votes
7
— Good
74%
Another
2,209 votes
7
— Good
74%
Locke & Key
4,963 votes
7
— Good
74%
Golam Mamun
5 votes
7
— Good
73%
Hawkeye
8,510 votes
7
— Good
72%
Kabaneri of the Iron Fortress
976 votes
7
— Good
72%
Ben 10: Omniverse
328 votes
7
— Good
72%
The Walking Dead: Daryl Dixon
1,217 votes
7
— Good
71%
Cells at Work! CODE BLACK
188 votes
7
— Good
71%
The God of High School
728 votes
7
— Good
71%
Fear the Walking Dead: Passage
18 votes
7
— Good
70%
Ninja Kamui
445 votes
7
— Good
69%
Didn't I Say to Make My Abilities Average in the Next Life?!
168 votes
7
— Good
68%
Elite Short Stories: Omar Ander Alexis
262 votes
7
— Good
65%
Elite Short Stories: Carla Samuel
324 votes
7
— Good
61%
Yasuke
488 votes
7
— Good
61%
Masaba Masaba
32 votes
7
— Good
59%
Isekai Cheat Magician
259 votes
7
— Good
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch