trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
cado007
VIP
2
0
followers
Germany, BB
58
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
43
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Sherlock
47,248 votes
8
— Great
81%
How I Met Your Mother
41,588 votes
8
— Great
83%
Westworld
25,912 votes
8
— Great
86%
Dark
17,129 votes
8
— Great
79%
Grey's Anatomy
14,796 votes
8
— Great
84%
Mindhunter
12,172 votes
8
— Great
82%
The Handmaid's Tale
11,096 votes
8
— Great
83%
The Haunting of Hill House
10,718 votes
8
— Great
70%
Fear the Walking Dead
9,315 votes
8
— Great
84%
Downton Abbey
7,757 votes
8
— Great
85%
Naruto Shippuden
6,775 votes
8
— Great
79%
The Good Doctor
6,859 votes
8
— Great
82%
The Killing
5,868 votes
8
— Great
76%
Lupin
6,011 votes
8
— Great
80%
Atypical
4,975 votes
8
— Great
79%
Narcos: Mexico
3,297 votes
8
— Great
78%
Resident Alien
3,322 votes
8
— Great
74%
The Outsider
3,378 votes
8
— Great
75%
The Terror
2,501 votes
8
— Great
80%
SEAL Team
2,287 votes
8
— Great
79%
The Returned
1,704 votes
8
— Great
84%
Borgen
1,085 votes
8
— Great
79%
The Missing
1,077 votes
8
— Great
75%
SIX
916 votes
8
— Great
79%
Deutschland
833 votes
8
— Great
76%
Hatfields & McCoys
832 votes
8
— Great
77%
The Looming Tower
810 votes
8
— Great
78%
Trapped
798 votes
8
— Great
83%
Generation War
735 votes
8
— Great
82%
Lonesome Dove
260 votes
8
— Great
80%
Borgen - Power & Glory
221 votes
8
— Great
75%
Midnight Sun
223 votes
8
— Great
74%
The Long Road Home
173 votes
8
— Great
74%
The Take
168 votes
8
— Great
75%
Charité
119 votes
8
— Great
65%
Bargain
104 votes
8
— Great
81%
Red Band Society
67 votes
8
— Great
76%
Weissensee
57 votes
8
— Great
71%
Marnow Murders
32 votes
8
— Great
72%
Charité intensiv
7 votes
8
— Great
65%
Fat and Fat
8 votes
8
— Great
61%
Zur See
6 votes
8
— Great
51%
Liberation
7 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup