trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Candicain1717
VIP
2
13
followers
Lake Village, Indiana
48
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
173
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
85%
Interstellar
72,507 votes
9
— Superb
78%
Doctor Strange
65,890 votes
9
— Superb
76%
Spider-Man: Homecoming
52,718 votes
9
— Superb
79%
Mad Max: Fury Road
46,357 votes
9
— Superb
80%
Zootopia
44,651 votes
9
— Superb
74%
Ant-Man
44,521 votes
9
— Superb
79%
Captain America: The Winter Soldier
44,261 votes
9
— Superb
66%
Batman v Superman: Dawn of Justice
43,259 votes
9
— Superb
74%
Captain America: The First Avenger
41,118 votes
9
— Superb
76%
Ready Player One
36,539 votes
9
— Superb
79%
Dune
36,526 votes
9
— Superb
76%
Spider-Man: Far From Home
33,261 votes
9
— Superb
80%
Gone Girl
32,739 votes
9
— Superb
78%
Despicable Me
32,590 votes
9
— Superb
84%
Coco
31,632 votes
9
— Superb
78%
X-Men: Days of Future Past
31,523 votes
9
— Superb
75%
Finding Dory
30,406 votes
9
— Superb
79%
Shrek
30,311 votes
9
— Superb
71%
The Amazing Spider-Man
28,268 votes
9
— Superb
75%
Despicable Me 2
25,472 votes
9
— Superb
63%
The Mummy
25,274 votes
9
— Superb
82%
Top Gun: Maverick
25,081 votes
9
— Superb
77%
X-Men: First Class
25,029 votes
9
— Superb
77%
Men in Black
24,051 votes
9
— Superb
81%
The Shining
23,944 votes
9
— Superb
74%
Spider-Man 2
22,823 votes
9
— Superb
77%
Mission: Impossible - Fallout
22,373 votes
9
— Superb
74%
The Jungle Book
22,197 votes
9
— Superb
75%
X-Men
22,064 votes
9
— Superb
71%
Doctor Strange in the Multiverse of Madness
21,484 votes
9
— Superb
79%
Ocean's Eleven
21,434 votes
9
— Superb
73%
Maleficent
21,183 votes
9
— Superb
75%
Mission: Impossible - Rogue Nation
20,910 votes
9
— Superb
69%
The Wolverine
20,650 votes
9
— Superb
75%
Shrek 2
20,514 votes
9
— Superb
70%
Despicable Me 3
20,289 votes
9
— Superb
67%
Maze Runner: The Scorch Trials
19,941 votes
9
— Superb
67%
X-Men Origins: Wolverine
19,613 votes
9
— Superb
70%
Don't Look Up
19,513 votes
9
— Superb
73%
Furious 7
19,513 votes
9
— Superb
72%
Aladdin
19,062 votes
9
— Superb
73%
X2
18,054 votes
9
— Superb
70%
The Legend of Tarzan
17,911 votes
9
— Superb
71%
In Time
17,440 votes
9
— Superb
68%
X-Men: The Last Stand
17,435 votes
9
— Superb
75%
Mission: Impossible - Ghost Protocol
17,278 votes
9
— Superb
62%
2012
16,920 votes
9
— Superb
74%
Unbreakable
16,620 votes
9
— Superb
73%
The Equalizer 2
16,484 votes
9
— Superb
73%
The Mummy
16,304 votes
9
— Superb
64%
The Meg
16,249 votes
9
— Superb
67%
Uncharted
16,071 votes
9
— Superb
66%
Insurgent
15,856 votes
9
— Superb
65%
San Andreas
15,625 votes
9
— Superb
68%
Men in Black II
15,389 votes
9
— Superb
77%
The Butterfly Effect
15,368 votes
9
— Superb
74%
Fast Five
15,053 votes
9
— Superb
69%
Black Panther: Wakanda Forever
14,883 votes
9
— Superb
61%
The 5th Wave
14,313 votes
9
— Superb
72%
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe
14,306 votes
9
— Superb
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup