trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
cap1986
0
followers
Tirana
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
34
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Game of Thrones
131,299 votes
9
— Superb
92%
Breaking Bad
97,437 votes
9
— Superb
79%
The Walking Dead
65,844 votes
7
— Good
85%
Stranger Things
53,015 votes
8
— Great
85%
Mr. Robot
26,718 votes
9
— Superb
87%
Better Call Saul
25,120 votes
8
— Great
84%
House of Cards
24,246 votes
8
— Great
82%
Homeland
24,473 votes
8
— Great
86%
Fringe
23,412 votes
8
— Great
84%
Marvel's Daredevil
22,665 votes
8
— Great
85%
True Detective
21,138 votes
9
— Superb
86%
Peaky Blinders
16,274 votes
9
— Superb
86%
Fargo
15,415 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Hannibal
15,089 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Narcos
14,908 votes
9
— Superb
85%
The Expanse
13,000 votes
7
— Good
83%
Ozark
12,787 votes
8
— Great
78%
Altered Carbon
11,201 votes
6
— Fair
83%
The Crown
7,210 votes
9
— Superb
79%
Legion
6,969 votes
8
— Great
82%
The Night Of
5,887 votes
8
— Great
91%
Planet Earth
4,717 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Halt and Catch Fire
4,164 votes
7
— Good
84%
Utopia
4,081 votes
9
— Superb
80%
American Crime Story
3,843 votes
8
— Great
79%
The Borgias
2,521 votes
8
— Great
75%
The Terror
2,495 votes
8
— Great
76%
The Affair
2,150 votes
8
— Great
80%
The Young Pope
2,045 votes
7
— Good
79%
The Returned
1,704 votes
7
— Good
84%
Borgen
1,084 votes
7
— Good
79%
The Missing
1,077 votes
7
— Good
79%
Deutschland
832 votes
7
— Good
77%
The Honourable Woman
570 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup