trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Cori Ruetten
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
37
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
85%
Se7en
34,311 votes
9
— Superb
84%
American History X
20,185 votes
9
— Superb
84%
WALL·E
40,532 votes
9
— Superb
84%
Whiplash
24,719 votes
9
— Superb
83%
Oldboy
13,426 votes
9
— Superb
83%
Won't You Be My Neighbor?
1,479 votes
9
— Superb
82%
My Neighbor Totoro
13,230 votes
9
— Superb
82%
Inglourious Basterds
36,842 votes
9
— Superb
81%
The Fifth Element
23,652 votes
9
— Superb
81%
Requiem for a Dream
14,800 votes
9
— Superb
80%
Blade Runner
27,130 votes
9
— Superb
80%
Dallas Buyers Club
13,132 votes
9
— Superb
79%
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
21,470 votes
9
— Superb
79%
Jojo Rabbit
18,809 votes
9
— Superb
79%
Everything Everywhere All at Once
22,754 votes
9
— Superb
79%
Dune
36,338 votes
9
— Superb
79%
Paradise Lost: The Child Murders at Robin Hood Hills
496 votes
9
— Superb
79%
The Alpinist
575 votes
9
— Superb
78%
Willy Wonka & the Chocolate Factory
8,721 votes
9
— Superb
78%
Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off
323 votes
9
— Superb
78%
Scott Pilgrim vs. the World
19,407 votes
9
— Superb
78%
Tangled
26,130 votes
9
— Superb
78%
Isle of Dogs
7,818 votes
9
— Superb
77%
Arrival
56,533 votes
9
— Superb
77%
The Girl with the Dragon Tattoo
13,482 votes
9
— Superb
77%
Blade Runner 2049
31,938 votes
9
— Superb
77%
Gaga: Five Foot Two
938 votes
9
— Superb
76%
Stutz
424 votes
9
— Superb
75%
Cobain: Montage of Heck
1,505 votes
9
— Superb
75%
Mommy Dead and Dearest
1,033 votes
9
— Superb
75%
Fantastic Fungi
603 votes
9
— Superb
72%
Hereditary
15,755 votes
9
— Superb
70%
Woodstock 99: Peace, Love, and Rage
415 votes
9
— Superb
70%
Barbie
19,161 votes
9
— Superb
69%
Green Room
6,520 votes
9
— Superb
67%
The Witch
13,315 votes
9
— Superb
62%
Asteroid City
4,678 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup