trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Cori Ruetten
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
68
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
85%
Stranger Things
52,542 votes
8
— Great
88%
Rick and Morty
29,187 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Black Mirror
28,587 votes
8
— Great
84%
The Boys
23,726 votes
9
— Superb
85%
True Detective
20,981 votes
7
— Good
78%
Squid Game
19,463 votes
7
— Good
79%
The Witcher
19,322 votes
7
— Good
90%
Firefly
17,526 votes
8
— Great
84%
The Queen's Gambit
17,884 votes
9
— Superb
82%
The Good Place
13,611 votes
9
— Superb
85%
The Last of Us
13,093 votes
9
— Superb
84%
Mindhunter
12,015 votes
8
— Great
86%
Ted Lasso
11,608 votes
9
— Superb
83%
The Haunting of Hill House
10,583 votes
7
— Good
86%
Fleabag
8,645 votes
9
— Superb
86%
Severance
8,583 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Euphoria
8,045 votes
8
— Great
85%
Twin Peaks
7,633 votes
9
— Superb
80%
Watchmen
7,021 votes
8
— Great
85%
The Bear
6,372 votes
8
— Great
82%
Fallout
5,324 votes
7
— Good
80%
Taboo
5,307 votes
8
— Great
70%
Stephen King's It
4,672 votes
7
— Good
88%
Over the Garden Wall
4,124 votes
8
— Great
76%
Midnight Mass
4,185 votes
6
— Fair
80%
Making a Murderer
3,816 votes
7
— Good
74%
The Outsider
3,326 votes
7
— Good
76%
Yellowjackets
2,950 votes
8
— Great
82%
Normal People
2,493 votes
9
— Superb
76%
Mythic Quest
2,371 votes
7
— Good
76%
Baby Reindeer
2,344 votes
6
— Fair
83%
The Jinx: The Life and Deaths of Robert Durst
1,705 votes
8
— Great
74%
Station Eleven
1,638 votes
9
— Superb
77%
The Midnight Gospel
1,348 votes
8
— Great
69%
BONDiNG
1,386 votes
5
— Meh
74%
Conversations with a Killer: The Ted Bundy Tapes
1,295 votes
7
— Good
78%
Wild Wild Country
1,185 votes
9
— Superb
75%
We Own This City
1,205 votes
8
— Great
72%
Evil Genius
1,214 votes
7
— Good
66%
The Midnight Club
1,231 votes
2
— Terrible
75%
Crashing
1,144 votes
9
— Superb
63%
Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel
974 votes
6
— Fair
66%
Leaving Neverland
924 votes
8
— Great
78%
The Keepers
840 votes
8
— Great
73%
High Score (2020)
783 votes
9
— Superb
76%
The Staircase
762 votes
7
— Good
70%
Brand New Cherry Flavor
785 votes
6
— Fair
78%
PEN15
631 votes
8
— Great
84%
O.J.: Made in America
575 votes
9
— Superb
73%
Trainwreck: Woodstock '99
562 votes
7
— Good
71%
Dark Tourist
520 votes
9
— Superb
81%
The Defiant Ones
479 votes
9
— Superb
71%
Unsolved Mysteries
474 votes
8
— Great
82%
Long Way Round
433 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Crashing
442 votes
7
— Good
60%
RUN
481 votes
7
— Good
81%
Abstract: The Art of Design
338 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Long Way Up
303 votes
9
— Superb
80%
Long Way Down
261 votes
9
— Superb
69%
I Just Killed My Dad
243 votes
6
— Fair
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup