trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Carol Freire
0
followers
Campinas, Sao Paulo
21
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
34
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
78%
Doctor Strange
65,997 votes
8
— Great
87%
Fight Club
49,666 votes
8
— Great
79%
John Wick
51,371 votes
8
— Great
80%
Harry Potter and the Philosopher's Stone
46,744 votes
8
— Great
81%
Shutter Island
32,792 votes
8
— Great
81%
Bohemian Rhapsody
29,043 votes
8
— Great
76%
Kick-Ass
21,460 votes
8
— Great
63%
Sausage Party
20,128 votes
8
— Great
87%
Your Name.
15,011 votes
8
— Great
74%
Constantine
15,507 votes
8
— Great
78%
Children of Men
13,765 votes
8
— Great
79%
Captain Fantastic
12,281 votes
8
— Great
70%
Contagion
12,740 votes
8
— Great
72%
What Happened to Monday
12,231 votes
8
— Great
77%
Luca
11,453 votes
8
— Great
74%
Hocus Pocus
8,304 votes
8
— Great
61%
Old
9,012 votes
8
— Great
79%
Love, Simon
7,755 votes
8
— Great
71%
Last Night in Soho
7,333 votes
8
— Great
65%
The Sorcerer's Apprentice
7,249 votes
8
— Great
73%
Booksmart
6,594 votes
8
— Great
75%
To All the Boys I've Loved Before
6,483 votes
8
— Great
69%
The Devil All the Time
5,416 votes
8
— Great
74%
Bicentennial Man
4,618 votes
8
— Great
67%
Zathura: A Space Adventure
4,868 votes
8
— Great
75%
Guillermo del Toro's Pinocchio
4,330 votes
8
— Great
68%
Dora and the Lost City of Gold
3,588 votes
8
— Great
59%
Red Riding Hood
3,600 votes
8
— Great
71%
The Dressmaker
3,094 votes
8
— Great
66%
Cargo
2,930 votes
8
— Great
84%
Miracle in Cell No. 7
1,636 votes
8
— Great
70%
The Photographer of Mauthausen
727 votes
8
— Great
75%
anohana: The Flower We Saw That Day - The Movie
282 votes
8
— Great
72%
Cardcaptor Sakura: The Movie
183 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup