trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Carson J Gallo
10
followers
Long Island, New York
30
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
161
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
92%
Breaking Bad
97,272 votes
9
— Superb
79%
The Walking Dead
65,785 votes
9
— Superb
89%
Sherlock
47,146 votes
9
— Superb
84%
Dexter
39,025 votes
9
— Superb
81%
Lost
32,723 votes
9
— Superb
75%
Arrow
31,952 votes
9
— Superb
88%
Rick and Morty
29,403 votes
9
— Superb
85%
Black Mirror
28,782 votes
9
— Superb
86%
The Office
27,358 votes
9
— Superb
83%
Westworld
25,829 votes
9
— Superb
87%
Better Call Saul
25,056 votes
9
— Superb
84%
Vikings
25,467 votes
9
— Superb
84%
House of Cards
24,232 votes
9
— Superb
84%
The Boys
24,128 votes
9
— Superb
84%
Suits
24,249 votes
9
— Superb
82%
Homeland
24,461 votes
9
— Superb
86%
Fringe
23,393 votes
9
— Superb
76%
The Flash
24,115 votes
9
— Superb
84%
Marvel's Daredevil
22,644 votes
9
— Superb
84%
The Mandalorian
22,440 votes
9
— Superb
81%
Prison Break
22,764 votes
9
— Superb
85%
True Detective
21,107 votes
9
— Superb
84%
South Park
19,192 votes
9
— Superb
79%
The Witcher
19,474 votes
9
— Superb
90%
Firefly
17,592 votes
9
— Superb
85%
Parks and Recreation
17,435 votes
9
— Superb
80%
The Blacklist
17,791 votes
9
— Superb
91%
Band of Brothers
16,531 votes
9
— Superb
85%
Sons of Anarchy
17,069 votes
9
— Superb
84%
Person of Interest
16,116 votes
9
— Superb
77%
WandaVision
16,244 votes
9
— Superb
80%
Loki
15,678 votes
9
— Superb
84%
Silicon Valley
15,084 votes
9
— Superb
77%
Gotham
15,206 votes
9
— Superb
78%
The Umbrella Academy
13,650 votes
9
— Superb
74%
Heroes
13,713 votes
9
— Superb
83%
Ozark
12,753 votes
9
— Superb
79%
Elementary
12,577 votes
9
— Superb
81%
The Mentalist
12,327 votes
9
— Superb
78%
Altered Carbon
11,186 votes
9
— Superb
86%
It's Always Sunny in Philadelphia
10,429 votes
9
— Superb
83%
White Collar
10,045 votes
9
— Superb
82%
House of the Dragon
9,900 votes
9
— Superb
76%
You
10,150 votes
9
— Superb
80%
Teen Wolf
9,825 votes
9
— Superb
87%
Stargate SG-1
9,171 votes
9
— Superb
84%
Boardwalk Empire
9,092 votes
9
— Superb
71%
Marvel's Luke Cage
9,223 votes
9
— Superb
74%
Star Trek: Discovery
8,517 votes
9
— Superb
82%
Black Sails
7,803 votes
9
— Superb
80%
That '70s Show
7,892 votes
9
— Superb
68%
Supergirl
8,524 votes
9
— Superb
73%
Hawkeye
8,110 votes
9
— Superb
83%
Banshee
7,500 votes
9
— Superb
81%
Bob's Burgers
7,314 votes
9
— Superb
78%
Tom Clancy's Jack Ryan
7,392 votes
9
— Superb
80%
Lie to Me
7,298 votes
9
— Superb
85%
Rome
6,776 votes
9
— Superb
77%
Revenge
7,089 votes
9
— Superb
77%
Marvel's Agent Carter
6,918 votes
9
— Superb
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup