trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Mateus Casagrande
VIP
31
followers
Omicron Persei 8
26
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
64
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
85%
Black Mirror
28,787 votes
7
— Good
83%
Westworld
25,832 votes
7
— Good
83%
Brooklyn Nine-Nine
23,985 votes
7
— Good
84%
Marvel's Daredevil
22,648 votes
7
— Good
80%
Loki
15,687 votes
7
— Good
82%
The Good Place
13,734 votes
7
— Good
86%
The IT Crowd
13,088 votes
7
— Good
82%
Love, Death & Robots
9,763 votes
7
— Good
80%
Watchmen
7,075 votes
7
— Good
80%
Good Omens
6,903 votes
7
— Good
79%
11.22.63
6,260 votes
7
— Good
82%
Fallout
6,252 votes
7
— Good
77%
The Sandman
5,922 votes
7
— Good
80%
Atypical
4,963 votes
7
— Good
76%
Upload
4,739 votes
7
— Good
83%
What We Do in the Shadows
4,694 votes
7
— Good
76%
Santa Clarita Diet
4,588 votes
7
— Good
76%
Midnight Mass
4,240 votes
7
— Good
80%
Ash vs Evil Dead
3,859 votes
7
— Good
75%
Doom Patrol
3,701 votes
7
— Good
81%
The Inbetweeners
3,296 votes
7
— Good
80%
Final Space
3,032 votes
7
— Good
73%
Castle Rock
2,425 votes
7
— Good
76%
Mythic Quest
2,398 votes
7
— Good
77%
Happy!
2,377 votes
7
— Good
84%
Young Justice
2,368 votes
7
— Good
80%
Everybody Hates Chris
2,130 votes
7
— Good
76%
Solar Opposites
2,061 votes
7
— Good
84%
Doctor Horrible's Sing-Along Blog
1,994 votes
7
— Good
81%
Teen Titans
1,640 votes
7
— Good
87%
Monty Python's Flying Circus
1,626 votes
7
— Good
77%
My Wife and Kids
1,321 votes
7
— Good
77%
Star Wars: Clone Wars
1,320 votes
7
— Good
73%
Kitchen Nightmares
1,049 votes
7
— Good
75%
Who Is America?
915 votes
7
— Good
75%
THEM
908 votes
7
— Good
75%
Dinosaurs
866 votes
7
— Good
78%
Welcome to Wrexham
850 votes
7
— Good
80%
The Offer
834 votes
7
— Good
79%
Prehistoric Planet
828 votes
7
— Good
78%
X-Men: Evolution
772 votes
7
— Good
79%
Winning Time: The Rise of the Lakers Dynasty
760 votes
7
— Good
73%
The English Game
559 votes
7
— Good
66%
History of Swear Words
479 votes
7
— Good
65%
Son of Zorn
382 votes
7
— Good
74%
Brockmire
380 votes
7
— Good
75%
All or Nothing: Manchester City
325 votes
7
— Good
73%
State of the Union
313 votes
7
— Good
75%
Sunderland 'Til I Die
306 votes
7
— Good
74%
Lodge 49
281 votes
7
— Good
72%
Reprisal
275 votes
7
— Good
73%
All or Nothing: Tottenham Hotspur
271 votes
7
— Good
64%
Dummy
180 votes
7
— Good
75%
Small Axe
176 votes
7
— Good
72%
This Fool
171 votes
7
— Good
83%
McCartney 3, 2, 1
132 votes
7
— Good
73%
Boiling Point
132 votes
7
— Good
60%
Borat’s American Lockdown & Debunking Borat
114 votes
7
— Good
66%
Nightwing: The Series
108 votes
7
— Good
65%
#FreeRayshawn
52 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup