trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Cassia Nunes
2
followers
Brazil
25
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
303
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
6
83%
Guardians of the Galaxy
96,707 votes
7
— Good
86%
Inception
71,977 votes
7
— Good
78%
Avatar
60,203 votes
7
— Good
79%
Captain America: Civil War
56,066 votes
7
— Good
76%
Ready Player One
36,631 votes
7
— Good
79%
Shrek
30,393 votes
7
— Good
71%
Now You See Me 2
27,949 votes
7
— Good
86%
The Green Mile
26,550 votes
7
— Good
77%
Zombieland
25,582 votes
7
— Good
73%
Once Upon a Time… in Hollywood
25,077 votes
7
— Good
68%
The Amazing Spider-Man 2
23,838 votes
7
— Good
80%
Aladdin
23,040 votes
7
— Good
74%
Spider-Man 2
22,889 votes
7
— Good
69%
Life
21,940 votes
7
— Good
75%
The Social Network
21,756 votes
7
— Good
74%
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
21,483 votes
7
— Good
65%
Spider-Man 3
20,806 votes
7
— Good
76%
Ice Age
20,735 votes
7
— Good
75%
Shrek 2
20,558 votes
7
— Good
77%
Limitless
20,293 votes
7
— Good
73%
21 Jump Street
20,088 votes
7
— Good
65%
Baywatch
20,036 votes
7
— Good
85%
The Intouchables
19,739 votes
7
— Good
69%
Barbie
19,444 votes
7
— Good
83%
Green Book
19,248 votes
7
— Good
79%
How to Train Your Dragon 2
19,137 votes
7
— Good
75%
Avatar: The Way of Water
18,963 votes
7
— Good
73%
Home Alone 2: Lost in New York
18,741 votes
7
— Good
70%
Jumanji: The Next Level
18,427 votes
7
— Good
59%
Wonder Woman 1984
18,263 votes
7
— Good
72%
Bad Moms
18,157 votes
7
— Good
70%
The Legend of Tarzan
17,933 votes
7
— Good
71%
In Time
17,484 votes
7
— Good
77%
Zack Snyder's Justice League
17,036 votes
7
— Good
74%
The Intern
15,998 votes
7
— Good
69%
It Chapter Two
15,506 votes
7
— Good
77%
The Butterfly Effect
15,400 votes
7
— Good
78%
The Theory of Everything
14,965 votes
7
— Good
78%
Captain Phillips
14,726 votes
7
— Good
65%
This Is the End
14,625 votes
7
— Good
65%
Black Adam
14,148 votes
7
— Good
70%
Sonic the Hedgehog
14,104 votes
7
— Good
72%
Hotel Transylvania 2
14,057 votes
7
— Good
73%
A Quiet Place Part II
14,013 votes
7
— Good
74%
Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves
14,007 votes
7
— Good
73%
The Croods
13,791 votes
7
— Good
69%
The Tomorrow War
13,498 votes
7
— Good
70%
Jungle Cruise
13,127 votes
7
— Good
75%
Love Actually
12,851 votes
7
— Good
71%
American Pie
12,837 votes
7
— Good
71%
Nerve
12,677 votes
7
— Good
70%
Bolt
12,549 votes
7
— Good
76%
Raya and the Last Dragon
12,317 votes
7
— Good
70%
Keeping Up with the Joneses
12,269 votes
7
— Good
68%
Dirty Grandpa
12,236 votes
7
— Good
78%
The Notebook
11,905 votes
7
— Good
71%
Ice Age: Dawn of the Dinosaurs
11,901 votes
7
— Good
71%
The Polar Express
11,877 votes
7
— Good
70%
The Adam Project
11,817 votes
7
— Good
79%
How to Train Your Dragon: The Hidden World
11,749 votes
7
— Good
1
2
3
4
5
6
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup