Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Cassia Nunes
2
Followers
3
Following
Brazil
26
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
47
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Sherlock
48,246 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Gravity Falls
8,375 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Rick and Morty
30,708 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Dark
17,845 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Jorel's Brother
126 votes
10
— Totally Ninja!
85%
House
30,800 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Stranger Things
55,089 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Freaks and Geeks
5,261 votes
10
— Totally Ninja!
84%
This Is Us
5,972 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Orphan Black
12,536 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Gilmore Girls
6,848 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Westworld
26,570 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Good Place
14,327 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Outlander
7,107 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Get Down
1,313 votes
10
— Totally Ninja!
81%
How I Met Your Mother
42,591 votes
10
— Legen - wait for it - dary!
80%
Dirk Gently's Holistic Detective Agency
3,922 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Lucifer
17,486 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Jane the Virgin
3,480 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Everybody Hates Chris
2,191 votes
10
— Totally Ninja!
80%
The Fresh Prince of Bel-Air
6,185 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Star vs. the Forces of Evil
1,113 votes
10
— Totally Ninja!
79%
That '70s Show
8,109 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Grey's Anatomy
15,057 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Orange Is the New Black
23,350 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Walking Dead
67,088 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Raising Hope
2,623 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Da Vinci's Demons
5,230 votes
10
— Totally Ninja!
77%
WandaVision
17,025 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The 100
20,573 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Reign
2,744 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Will & Grace
2,504 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Drake and Josh
1,220 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Santa Clarita Diet
4,708 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Once Upon a Time
15,044 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The OA
6,813 votes
10
— Totally Ninja!
75%
American Gods
6,896 votes
10
— Totally Ninja!
73%
iCarly
1,572 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Full House
2,263 votes
10
— Totally Ninja!
72%
That's So Raven
606 votes
10
— Totally Ninja!
71%
The Gifted
3,100 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Glitch
1,201 votes
10
— Totally Ninja!
69%
The Kids Are Alright
171 votes
10
— Totally Ninja!
68%
The Returned
774 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Under the Dome
12,851 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Camelot
1,407 votes
10
— Totally Ninja!
59%
The Mist
2,142 votes
10
— Totally Ninja!
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch