trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Nerd Rabugento
VIP
9
235
followers
Brazil
53
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
44
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
79%
The Big Bang Theory
60,927 votes
7
— Good
86%
The Office
27,257 votes
7
— Good
83%
Westworld
25,781 votes
7
— Good
83%
Brooklyn Nine-Nine
23,911 votes
7
— Good
82%
The Simpsons
22,652 votes
7
— Good
84%
The Queen's Gambit
17,988 votes
7
— Good
90%
Firefly
17,575 votes
7
— Good
91%
Band of Brothers
16,492 votes
7
— Good
84%
Silicon Valley
15,048 votes
7
— Good
85%
Narcos
14,850 votes
7
— Good
85%
The X-Files
12,104 votes
7
— Good
87%
Star Trek: The Next Generation
8,260 votes
7
— Good
82%
30 Rock
7,629 votes
7
— Good
80%
Good Omens
6,885 votes
7
— Good
75%
The OA
6,580 votes
7
— Good
71%
The Last Man on Earth
4,447 votes
7
— Good
83%
The Grand Tour
4,291 votes
7
— Good
78%
Master of None
4,073 votes
7
— Good
80%
Frasier
3,769 votes
7
— Good
74%
The Outsider
3,354 votes
7
— Good
78%
The Middle
3,192 votes
7
— Good
73%
The 4400
2,863 votes
7
— Good
77%
Happy!
2,371 votes
7
— Good
76%
The Affair
2,146 votes
7
— Good
80%
Everybody Hates Chris
2,127 votes
7
— Good
78%
Bored to Death
1,681 votes
7
— Good
80%
Galavant
1,291 votes
7
— Good
68%
Miracle Workers
1,258 votes
7
— Good
80%
The Wonder Years
1,142 votes
7
— Good
78%
Animaniacs
934 votes
7
— Good
80%
Taken
899 votes
7
— Good
80%
John Adams
884 votes
7
— Good
74%
Search Party
759 votes
7
— Good
75%
Bewitched
653 votes
7
— Good
75%
The Detour
639 votes
7
— Good
72%
Mad About You
614 votes
7
— Good
75%
Flesh and Bone
484 votes
7
— Good
76%
The Loudest Voice
461 votes
7
— Good
65%
Son of Zorn
380 votes
7
— Good
73%
The Critic
308 votes
7
— Good
70%
Justice League Action
179 votes
7
— Good
69%
The Young Indiana Jones Chronicles
160 votes
7
— Good
69%
In Plain Sight
100 votes
7
— Good
48%
Rio Heroes
5 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup