trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Cristian Camilo
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
141
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
86%
Inception
71,485 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Avatar
59,831 votes
10
— Totally Ninja!
87%
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
52,792 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Mad Max: Fury Road
45,926 votes
10
— Totally Ninja!
88%
The Lord of the Rings: The Return of the King
45,589 votes
10
— Totally Ninja!
87%
The Lord of the Rings: The Two Towers
44,635 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Finding Nemo
39,325 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Titanic
30,632 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Shrek
30,172 votes
10
— Totally Ninja!
82%
How to Train Your Dragon
28,717 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Toy Story 3
27,996 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Terminator 2: Judgment Day
25,229 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Monsters University
21,542 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Good Will Hunting
21,220 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Sixth Sense
21,185 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Schindler's List
20,898 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Shrek 2
20,423 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Don't Breathe
17,135 votes
10
— Totally Ninja!
64%
The Purge
13,542 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Real Steel
12,832 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Resident Evil
12,600 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Ice Age: Dawn of the Dinosaurs
11,839 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Life Is Beautiful
11,050 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Non-Stop
10,478 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Dumb and Dumber
10,441 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Grown Ups
9,141 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Just Go with It
8,166 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Boy in the Striped Pyjamas
7,670 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Rio 2
6,649 votes
10
— Totally Ninja!
73%
War Horse
3,969 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Agora
2,022 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Instructions Not Included
1,012 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Adele: Live at the Royal Albert Hall
356 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Rammstein in Amerika
184 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Iron Maiden: Flight 666
161 votes
10
— Totally Ninja!
83%
AC/DC - Live at River Plate
145 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Rammstein: Paris
137 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Queen: Hungarian Rhapsody - Live in Budapest '86
115 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Coldplay: Live 2012
99 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Metallica and the San Francisco Symphony: S&M
93 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Nirvana: Live at the Paramount
89 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Metallica: Français pour une nuit
62 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Nightwish: End of an Era
61 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Linkin Park: Road to Revolution - Live at Milton Keynes
47 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Within Temptation & The Metropole Orchestra: Black Symphony
45 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Killers: Live From The Royal Albert Hall
43 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Nightwish: Showtime, Storytime
38 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Colombia: Wild Magic
37 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Rammstein: Völkerball
33 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Black Sabbath: Live... Gathered In Their Masses
31 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Evanescence - Anywhere But Home
28 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Bon Jovi: Live at Madison Square Garden
27 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Coldplay - Live 2003
27 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Rush: R40 Live
25 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Slipknot - Day of the Gusano
24 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Nightwish: From Wishes to Eternity - Live
23 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Nightwish: Vehicle Of Spirit
19 votes
10
— Totally Ninja!
68%
KISS - Rocks Vegas
17 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Aerosmith - Rock for the Rising Sun
16 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Rammstein: Lichtspielhaus
16 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup