trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Cristian Camilo
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
51
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
90%
Therion: Celebrators of Becoming
2 votes
8
— Great
81%
Batman Begins
41,961 votes
8
— Great
80%
Aladdin
22,920 votes
8
— Great
80%
Logan
60,557 votes
8
— Great
80%
Mago de Oz - Madrid Las Ventas
1 vote
8
— Great
78%
Toy Story 2
25,204 votes
8
— Great
78%
The Hobbit: The Desolation of Smaug
29,743 votes
8
— Great
78%
X-Men: Days of Future Past
31,410 votes
8
— Great
77%
Sully
20,371 votes
8
— Great
76%
Ice Age
20,610 votes
8
— Great
76%
Dawn of the Planet of the Apes
21,759 votes
8
— Great
76%
Spider-Man: Homecoming
52,556 votes
8
— Great
76%
The Hunger Games: Catching Fire
33,609 votes
8
— Great
76%
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
24,725 votes
8
— Great
76%
Kick-Ass
21,350 votes
8
— Great
76%
Hercules
11,535 votes
8
— Great
75%
Deepwater Horizon
17,426 votes
8
— Great
75%
The Hunger Games
39,419 votes
8
— Great
74%
The Conjuring 2
16,279 votes
8
— Great
74%
Pirates of the Caribbean: At World's End
22,552 votes
8
— Great
74%
Captain America: The First Avenger
40,984 votes
8
— Great
73%
Maleficent
21,133 votes
8
— Great
72%
Miss Peregrine's Home for Peculiar Children
21,454 votes
8
— Great
72%
Aquaman
31,500 votes
8
— Great
72%
Thor
39,283 votes
8
— Great
72%
The Maze Runner
27,882 votes
8
— Great
71%
Rio
11,418 votes
8
— Great
71%
Transformers
21,399 votes
8
— Great
70%
Man of Steel
30,435 votes
8
— Great
70%
Superman II
3,819 votes
8
— Great
70%
Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides
19,942 votes
8
— Great
70%
Minions
24,403 votes
8
— Great
70%
Us
15,359 votes
8
— Great
69%
Thor: The Dark World
35,741 votes
8
— Great
68%
Ice Age: Continental Drift
9,893 votes
8
— Great
68%
Kick-Ass 2
12,821 votes
8
— Great
68%
Jurassic World: Fallen Kingdom
25,205 votes
8
— Great
67%
Shrek Forever After
10,382 votes
8
— Great
65%
Shrek the Third
13,366 votes
8
— Great
65%
Transformers: Revenge of the Fallen
14,900 votes
8
— Great
65%
Oz the Great and Powerful
7,968 votes
8
— Great
65%
Satan's Slaves
404 votes
8
— Great
64%
The Meg
16,198 votes
8
— Great
63%
Grown Ups 2
7,410 votes
8
— Great
63%
Exodus: Gods and Kings
7,790 votes
8
— Great
62%
Planet of the Apes
6,282 votes
8
— Great
62%
Clash of the Titans
8,384 votes
8
— Great
58%
Twilight
16,069 votes
8
— Great
58%
The Green Hornet
5,778 votes
8
— Great
57%
Batman Forever
7,862 votes
8
— Great
43%
Jack and Jill
2,675 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup