trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Cristian Camilo
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
82
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
90%
Ensiferum: 10th Anniversary Live
1 vote
9
— Superb
88%
The Dark Knight
74,480 votes
9
— Superb
87%
The Matrix
61,284 votes
9
— Superb
87%
Fight Club
49,265 votes
9
— Superb
85%
Therion: The Miskolc Experience
2 votes
9
— Superb
84%
Avengers: Infinity War
55,894 votes
9
— Superb
84%
The Lion King
37,287 votes
9
— Superb
84%
The Pianist
12,526 votes
9
— Superb
83%
Guardians of the Galaxy
96,239 votes
9
— Superb
82%
Toy Story
36,443 votes
9
— Superb
82%
Up
38,740 votes
9
— Superb
82%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
35,008 votes
9
— Superb
82%
The Dark Knight Rises
46,028 votes
9
— Superb
81%
Monsters, Inc.
35,930 votes
9
— Superb
81%
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
38,513 votes
9
— Superb
81%
Bohemian Rhapsody
28,917 votes
9
— Superb
81%
Iron Man
53,772 votes
9
— Superb
80%
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
34,104 votes
9
— Superb
80%
Inside Out
43,153 votes
9
— Superb
80%
The Terminator
22,739 votes
9
— Superb
80%
Harry Potter and the Philosopher's Stone
46,411 votes
9
— Superb
79%
Thor: Ragnarok
48,821 votes
9
— Superb
79%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1
33,084 votes
9
— Superb
79%
How to Train Your Dragon 2
19,013 votes
9
— Superb
79%
Harry Potter and the Goblet of Fire
36,608 votes
9
— Superb
79%
Captain America: Civil War
55,811 votes
9
— Superb
79%
Deadpool 2
40,375 votes
9
— Superb
79%
Captain America: The Winter Soldier
44,111 votes
9
— Superb
78%
Me Before You
15,982 votes
9
— Superb
78%
Harry Potter and the Half-Blood Prince
34,018 votes
9
— Superb
78%
Harry Potter and the Chamber of Secrets
39,759 votes
9
— Superb
78%
Harry Potter and the Order of the Phoenix
34,734 votes
9
— Superb
78%
The Exorcist
10,435 votes
9
— Superb
78%
Despicable Me
32,481 votes
9
— Superb
78%
Wreck-It Ralph
28,361 votes
9
— Superb
77%
Sin City
15,216 votes
9
— Superb
77%
The Lego Movie
23,540 votes
9
— Superb
76%
300
25,032 votes
9
— Superb
76%
Rise of the Planet of the Apes
20,876 votes
9
— Superb
76%
Apocalypto
7,318 votes
9
— Superb
76%
The Conjuring
18,847 votes
9
— Superb
76%
The Little Mermaid
14,869 votes
9
— Superb
76%
Black Panther
46,231 votes
9
— Superb
75%
The Matrix Reloaded
26,146 votes
9
— Superb
75%
Despicable Me 2
25,389 votes
9
— Superb
73%
Metallica: Through the Never
895 votes
9
— Superb
73%
The Secret Life of Pets
32,208 votes
9
— Superb
73%
Ant-Man and the Wasp
30,026 votes
9
— Superb
71%
World War Z
29,570 votes
9
— Superb
71%
Ice Age: The Meltdown
11,644 votes
9
— Superb
70%
Blended
6,998 votes
9
— Superb
70%
Venom
33,689 votes
9
— Superb
70%
Guns N' Roses: Appetite for Democracy – Live at the Hard Rock Casino, Las Vegas
34 votes
9
— Superb
69%
Sinister
7,984 votes
9
— Superb
69%
Ocean's Eight
16,846 votes
9
— Superb
69%
Wanted
11,805 votes
9
— Superb
69%
Overboard
4,335 votes
9
— Superb
68%
The Amazing Spider-Man 2
23,700 votes
9
— Superb
68%
Rampage
15,501 votes
9
— Superb
68%
The Purge: Anarchy
10,047 votes
9
— Superb
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup