Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
cdemi
VIP
5
3
Followers
6
Following
Malta
35
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
133
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
89%
Game of Thrones
134,056 votes
10
— Totally Ninja!
92%
Breaking Bad
100,176 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Sherlock
48,058 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Friends
42,454 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Dexter
39,802 votes
9
— Superb
85%
House
30,648 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Rick and Morty
30,499 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The Office
28,515 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Mr. Robot
27,397 votes
9
— Superb
83%
Westworld
26,437 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Boys
26,394 votes
9
— Superb
87%
Better Call Saul
26,102 votes
9
— Superb
82%
Modern Family
25,965 votes
8
— Great
83%
Suits
24,850 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Brooklyn Nine-Nine
24,846 votes
9
— Superb
86%
Fringe
23,684 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Mandalorian
23,215 votes
10
— This is the Way.
84%
Community
20,759 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Witcher
20,078 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Family Guy
19,261 votes
8
— Great
87%
Doctor Who
18,932 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Queen's Gambit
18,858 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Parks and Recreation
17,963 votes
9
— Superb
90%
Firefly
17,872 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Money Heist
17,774 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Band of Brothers
16,960 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Peaky Blinders
16,951 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Loki
16,421 votes
10
— Totally Ninja!
92%
The Wire
15,945 votes
10
— Totally Ninja!
91%
The Sopranos
15,701 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Silicon Valley
15,449 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Narcos
15,276 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The Umbrella Academy
14,687 votes
9
— Superb
88%
Battlestar Galactica
14,344 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Good Place
14,232 votes
9
— Superb
85%
The Expanse
13,370 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The IT Crowd
13,324 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Ozark
13,264 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Arrested Development
12,856 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Ted Lasso
12,607 votes
8
— Great
84%
Mindhunter
12,594 votes
9
— Superb
81%
The Mentalist
12,557 votes
9
— Superb
82%
Chuck
12,544 votes
9
— Superb
85%
Seinfeld
12,496 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Archer
11,655 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Arcane
11,603 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Altered Carbon
11,466 votes
9
— Superb
86%
It's Always Sunny in Philadelphia
10,712 votes
10
— Totally Ninja!
86%
BoJack Horseman
10,559 votes
9
— Superb
82%
Love, Death & Robots
10,114 votes
10
— Totally Ninja!
83%
The Americans
9,103 votes
9
— Superb
86%
Fleabag
9,090 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Succession
8,773 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Star Trek: Discovery
8,765 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Weeds
8,230 votes
8
— Great
81%
The Leftovers
7,952 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Luther
7,794 votes
9
— Superb
81%
Bob's Burgers
7,531 votes
9
— Superb
80%
Watchmen
7,263 votes
7
— Good
79%
The Good Doctor
7,131 votes
9
— Superb
1
2
3
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch