trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Cristian Zamora
VIP
EP
8
0
followers
Heredia, Provincia de Heredia
51
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
74
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
78%
Doctor Strange
65,723 votes
7
— Good
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
57,146 votes
7
— Good
80%
Harry Potter and the Philosopher's Stone
46,444 votes
7
— Good
76%
Black Panther
46,257 votes
7
— Good
82%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
35,029 votes
7
— Good
78%
Harry Potter and the Half-Blood Prince
34,037 votes
7
— Good
84%
Coco
31,505 votes
7
— Good
71%
Kong: Skull Island
33,101 votes
7
— Good
72%
Aquaman
31,509 votes
7
— Good
66%
Justice League
31,580 votes
7
— Good
73%
Ant-Man and the Wasp
30,036 votes
7
— Good
70%
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales
25,562 votes
7
— Good
68%
Jurassic World: Fallen Kingdom
25,211 votes
7
— Good
67%
Alien: Covenant
24,628 votes
7
— Good
76%
Alita: Battle Angel
21,716 votes
7
— Good
70%
Solo: A Star Wars Story
22,139 votes
7
— Good
69%
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
21,568 votes
7
— Good
82%
Snatch
17,963 votes
7
— Good
72%
Aladdin
19,019 votes
7
— Good
70%
Glass
17,880 votes
7
— Good
63%
Venom: Let There Be Carnage
16,949 votes
7
— Good
75%
Upgrade
15,187 votes
7
— Good
73%
Frozen II
14,996 votes
7
— Good
64%
Geostorm
13,980 votes
7
— Good
76%
Hercules
11,542 votes
7
— Good
75%
I, Tonya
10,984 votes
7
— Good
66%
Bloodshot
10,601 votes
7
— Good
75%
Molly's Game
9,815 votes
7
— Good
74%
Rocketman
9,612 votes
7
— Good
57%
Morbius
10,815 votes
7
— Good
60%
Hellboy
9,428 votes
7
— Good
78%
Isle of Dogs
7,803 votes
7
— Good
72%
Finch
8,014 votes
7
— Good
63%
Exodus: Gods and Kings
7,793 votes
7
— Good
64%
Robin Hood
7,512 votes
7
— Good
70%
I Am Mother
6,806 votes
7
— Good
71%
Vice
6,092 votes
7
— Good
71%
Good Boys
5,820 votes
7
— Good
71%
Alpha
5,759 votes
7
— Good
73%
Fighting with My Family
5,315 votes
7
— Good
67%
The House
5,448 votes
7
— Good
66%
Hotel Artemis
5,070 votes
7
— Good
66%
Planes
4,991 votes
7
— Good
71%
Monster Trucks
4,780 votes
7
— Good
72%
Brawl in Cell Block 99
4,708 votes
7
— Good
67%
Night School
4,838 votes
7
— Good
57%
Escape Plan 2: Hades
4,326 votes
7
— Good
68%
The Protégé
3,927 votes
7
— Good
61%
Suburbicon
3,541 votes
7
— Good
69%
Dragged Across Concrete
2,966 votes
7
— Good
70%
The Informer
2,915 votes
7
— Good
67%
Mary Queen of Scots
2,831 votes
7
— Good
69%
6 Days
2,772 votes
7
— Good
64%
Last Seen Alive
2,816 votes
7
— Good
67%
A-X-L
2,505 votes
7
— Good
71%
The Wizard of Lies
2,315 votes
7
— Good
71%
Book Club
2,269 votes
7
— Good
73%
Victoria & Abdul
2,084 votes
7
— Good
63%
SAS: Red Notice
2,111 votes
7
— Good
68%
Traffik
1,788 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup