trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Changnoi
VIP
7
14
followers
Birmingham England
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
514
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
7
8
9
91%
Band of Brothers
16,530 votes
10
— Totally Ninja!
87%
9/11: One Day in America
195 votes
7
— Good
87%
Frozen Planet
788 votes
8
— Great
87%
Succession
8,222 votes
9
— Superb
86%
Top Gear
7,229 votes
1
— Weak Sauce :(
86%
QI
1,519 votes
9
— Superb
86%
Wentworth
1,237 votes
8
— Great
86%
Trawlermen: Hunting the Catch
3 votes
7
— Good
86%
Peaky Blinders
16,225 votes
8
— Great
85%
Clarkson's Farm
2,049 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Expanse
12,966 votes
8
— Great
85%
VICE
501 votes
1
— Weak Sauce :(
85%
Black Mirror
28,780 votes
1
— Weak Sauce :(
85%
Twin Peaks
7,671 votes
1
— Weak Sauce :(
85%
Yellowstone
4,829 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Stranger Things
52,912 votes
1
— Weak Sauce :(
84%
1883
2,778 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Line of Duty
2,212 votes
8
— Great
84%
Babylon 5
2,318 votes
1
— Weak Sauce :(
84%
99
32 votes
8
— Great
84%
Borgen
1,083 votes
7
— Good
84%
The Mandalorian
22,441 votes
7
— Good
84%
Snowfall
1,710 votes
7
— Good
84%
The Pacific
5,650 votes
8
— Great
84%
Queen Sugar
371 votes
1
— Weak Sauce :(
84%
This Is England '86
515 votes
1
— Weak Sauce :(
83%
Westworld
25,828 votes
1
— Weak Sauce :(
83%
The Grand Tour
4,298 votes
7
— Good
83%
The Crown
7,195 votes
7
— Good
83%
The Originals
7,408 votes
1
— Weak Sauce :(
83%
Happy Valley
1,900 votes
8
— Great
83%
Ozark
12,751 votes
8
— Great
82%
Billions
5,438 votes
8
— Great
82%
Broadchurch
5,897 votes
8
— Great
82%
'Allo 'Allo!
908 votes
6
— Fair
82%
Homeland
24,460 votes
8
— Great
82%
House of the Dragon
9,896 votes
7
— Good
82%
Outlander
6,931 votes
8
— Great
82%
Criminal Minds
9,221 votes
7
— Good
82%
Chicago P.D.
3,326 votes
8
— Great
82%
Chicago Fire
4,071 votes
8
— Great
82%
The Killing
5,857 votes
7
— Good
82%
Star Wars: Andor
6,346 votes
6
— Fair
82%
The Last Kingdom
5,497 votes
7
— Good
82%
Money Heist
17,242 votes
6
— Fair
82%
Queen of the South
1,760 votes
9
— Superb
82%
Power Book IV: Force
637 votes
8
— Great
82%
24
11,229 votes
8
— Great
81%
Star Trek: Strange New Worlds
2,879 votes
8
— Great
81%
Bosch: Legacy
1,019 votes
8
— Great
81%
1923
1,431 votes
10
— Totally Ninja!
81%
For All Mankind
4,520 votes
7
— Good
81%
Third Watch
307 votes
9
— Superb
81%
The Good Fight
1,749 votes
8
— Great
81%
Doc Martin
528 votes
8
— Great
81%
How It's Made
648 votes
7
— Good
81%
Godfather of Harlem
1,113 votes
8
— Great
81%
Secrets of the Whales
74 votes
7
— Good
81%
Fauda
935 votes
1
— Weak Sauce :(
81%
Formula 1: Drive to Survive
2,263 votes
8
— Great
1
2
3
7
8
9
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup