trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Tony Palombo
2
followers
Fleming Island, FL
45
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
60
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
79%
Moana
49,028 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Mad Max: Fury Road
46,591 votes
9
— Superb
80%
Inside Out
44,146 votes
1
— Weak Sauce :(
84%
The Lion King
37,465 votes
7
— Good
82%
Toy Story
36,646 votes
6
— Fair
80%
Knives Out
32,741 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Spider-Man: Far From Home
33,305 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Coco
31,686 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Despicable Me
32,644 votes
10
— Totally Ninja!
73%
The Secret Life of Pets
32,273 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Shrek
30,365 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Toy Story 3
28,143 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Tangled
26,201 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Toy Story 2
25,341 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Despicable Me 2
25,528 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Shazam!
24,379 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Star Wars: The Rise of Skywalker
23,200 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Monsters University
21,632 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Trolls
20,510 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Despicable Me 3
20,332 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Aladdin
19,089 votes
9
— Superb
70%
Glass
17,958 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Toy Story 4
16,679 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw
16,486 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Ralph Breaks the Internet
15,725 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Insurgent
15,875 votes
9
— Superb
58%
Twilight
16,164 votes
6
— Fair
70%
Bad Boys for Life
14,163 votes
10
— Totally Ninja!
64%
Men in Black: International
14,695 votes
10
— Totally Ninja!
71%
The Good Dinosaur
13,871 votes
9
— Superb
76%
Onward
11,853 votes
6
— Fair
76%
The Jungle Book
10,335 votes
8
— Great
72%
Home
10,240 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Bloodshot
10,641 votes
10
— Totally Ninja!
74%
The Princess and the Frog
9,348 votes
6
— Fair
71%
A Simple Favor
9,506 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Hotel Transylvania 3: Summer Vacation
8,826 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Hitman: Agent 47
8,991 votes
6
— Fair
71%
The Grinch
8,083 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Mile 22
7,852 votes
10
— Totally Ninja!
69%
The Lorax
7,227 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Dolittle
7,222 votes
9
— Superb
72%
Smurfs: The Lost Village
5,951 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Mary Poppins Returns
6,020 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Boss Level
5,896 votes
10
— Totally Ninja!
65%
The Hustle
6,080 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Annabelle Comes Home
5,699 votes
10
— Totally Ninja!
66%
The Addams Family
5,061 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Abominable
4,739 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Mr. Peabody & Sherman
4,666 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Trolls World Tour
3,950 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Life of the Party
3,839 votes
10
— Totally Ninja!
60%
Hot Pursuit
3,787 votes
10
— Totally Ninja!
71%
My Spy
3,366 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Toy Story of Terror!
2,526 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Wonder Park
1,936 votes
9
— Superb
72%
The Inventor: Out for Blood in Silicon Valley
1,325 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Trolls Holiday
745 votes
10
— Totally Ninja!
61%
Impractical Jokers: The Movie
597 votes
8
— Great
72%
Pixie Hollow Games
410 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup