trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Ava
7
followers
East London, England
19
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
38
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
80%
Loki
15,774 votes
6
— Fair
79%
Wednesday
11,282 votes
8
— Great
86%
Fleabag
8,783 votes
9
— Superb
69%
Glee
8,304 votes
6
— Fair
81%
Euphoria
8,176 votes
9
— Superb
79%
Merlin
6,124 votes
6
— Fair
76%
His Dark Materials
5,149 votes
8
— Great
80%
The Night Manager
4,684 votes
5
— Meh
81%
The Inbetweeners
3,303 votes
8
— Great
84%
Derry Girls
2,571 votes
9
— Superb
77%
And Then There Were None
2,043 votes
8
— Great
79%
The Great
1,979 votes
7
— Good
74%
The Serpent
1,353 votes
5
— Meh
78%
Love, Victor
1,146 votes
6
— Fair
66%
Atlantis
1,026 votes
4
— Poor
85%
It's a Sin
1,023 votes
9
— Superb
78%
Looking for Alaska
760 votes
7
— Good
72%
High School Musical: The Musical: The Series
655 votes
4
— Poor
61%
Gossip Girl
575 votes
2
— Terrible
75%
Mrs. America
568 votes
8
— Great
70%
We Are Who We Are
467 votes
9
— Superb
81%
Fellow Travelers
407 votes
8
— Great
81%
We Are Lady Parts
363 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Ja'mie: Private School Girl
241 votes
8
— Great
71%
Nowhere Boys
202 votes
6
— Fair
58%
RuPaul's Drag Race Down Under
163 votes
5
— Meh
67%
Everything Now
132 votes
9
— Superb
80%
In My Skin
100 votes
9
— Superb
65%
Noughts + Crosses
84 votes
7
— Good
69%
My Left Nut
40 votes
3
— Bad
65%
Changing Ends
38 votes
8
— Great
75%
The Deep (2015)
34 votes
7
— Good
71%
Boarders
25 votes
5
— Meh
62%
Malory Towers
19 votes
7
— Good
55%
My Mum Tracy Beaker
17 votes
6
— Fair
62%
CHUANG
13 votes
4
— Poor
62%
PRU
12 votes
7
— Good
54%
4 O'Clock Club
9 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup