Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Cihat Hazar
0
Followers
0
Following
Istanbul, Istanbul
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
114
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
82%
Deadpool
111,101 votes
8
— Great
81%
Iron Man
54,739 votes
8
— Great
79%
Mad Max: Fury Road
47,419 votes
8
— Great
77%
Get Out
41,654 votes
8
— Great
76%
Baby Driver
40,307 votes
8
— Great
79%
Edge of Tomorrow
39,618 votes
8
— Great
82%
Up
39,388 votes
8
— Great
81%
Monsters, Inc.
36,505 votes
8
— Great
77%
The Revenant
34,198 votes
8
— Great
70%
Venom
34,163 votes
8
— Great
81%
Shutter Island
33,325 votes
8
— Great
80%
Knives Out
33,228 votes
8
— Great
78%
X-Men: Days of Future Past
31,992 votes
8
— Great
79%
Ratatouille
31,228 votes
8
— Great
77%
Ex Machina
31,101 votes
8
— Great
81%
The Imitation Game
31,024 votes
8
— Great
82%
The Truman Show
29,318 votes
8
— Great
78%
Wreck-It Ralph
28,740 votes
8
— Great
76%
The Batman
26,891 votes
8
— Great
77%
X-Men: First Class
25,463 votes
8
— Great
73%
Once Upon a Time… in Hollywood
25,351 votes
8
— Great
84%
Léon: The Professional
25,131 votes
8
— Great
73%
Free Guy
23,964 votes
8
— Great
79%
Everything Everywhere All at Once
23,542 votes
8
— Great
68%
Ted
22,608 votes
8
— Great
72%
Oblivion
21,912 votes
8
— Great
71%
Doctor Strange in the Multiverse of Madness
21,897 votes
8
— Great
74%
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
21,787 votes
8
— Great
71%
Transformers
21,755 votes
8
— Great
79%
Casino Royale
21,600 votes
8
— Great
82%
Reservoir Dogs
20,645 votes
8
— Great
76%
Limitless
20,479 votes
8
— Great
77%
District 9
20,143 votes
8
— Great
70%
Don't Look Up
19,852 votes
8
— Great
69%
Valerian and the City of a Thousand Planets
19,762 votes
8
— Great
82%
Green Book
19,470 votes
8
— Great
72%
King Arthur: Legend of the Sword
19,302 votes
8
— Great
74%
War Dogs
19,283 votes
8
— Great
81%
Ford v Ferrari
19,276 votes
8
— Great
77%
Fury
19,092 votes
8
— Great
69%
Bird Box
18,993 votes
8
— Great
82%
Braveheart
18,890 votes
8
— Great
79%
Guardians of the Galaxy Volume 3
18,533 votes
8
— Great
76%
Silver Linings Playbook
18,149 votes
8
— Great
75%
Mission: Impossible - Ghost Protocol
17,475 votes
8
— Great
75%
Jumanji
17,355 votes
8
— Great
77%
Zack Snyder's Justice League
17,253 votes
8
— Great
75%
Source Code
17,095 votes
8
— Great
83%
Scarface
16,509 votes
8
— Great
63%
Ad Astra
15,731 votes
8
— Great
75%
Upgrade
15,457 votes
8
— Great
68%
The Day After Tomorrow
15,004 votes
8
— Great
75%
Bridge of Spies
14,824 votes
8
— Great
72%
Nocturnal Animals
14,790 votes
8
— Great
80%
The Perks of Being a Wallflower
14,560 votes
8
— Great
68%
Quantum of Solace
14,109 votes
8
— Great
79%
The Breakfast Club
13,568 votes
8
— Great
82%
Lion
13,445 votes
8
— Great
71%
Extraction
12,927 votes
8
— Great
72%
El Camino: A Breaking Bad Movie
12,707 votes
8
— Great
1
2
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup