trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Stacie
3
followers
United States
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
102
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
92%
Breaking Bad
97,443 votes
8
— Great
91%
The Sopranos
15,210 votes
8
— Great
89%
Game of Thrones
131,301 votes
8
— Great
89%
Sherlock
47,205 votes
8
— Great
87%
Doctor Who
18,691 votes
8
— Great
87%
My Mad Fat Diary
1,766 votes
10
— Totally Ninja!
86%
It's Always Sunny in Philadelphia
10,458 votes
8
— Great
85%
Sons of Anarchy
17,090 votes
8
— Great
85%
House
29,976 votes
8
— Great
85%
Mad Men
11,320 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Parks and Recreation
17,471 votes
9
— Superb
85%
Twin Peaks
7,691 votes
6
— Fair
85%
Shameless
14,649 votes
8
— Great
85%
Buffy the Vampire Slayer
9,112 votes
8
— Great
85%
Freaks and Geeks
5,137 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Downton Abbey
7,753 votes
8
— Great
84%
Community
20,278 votes
7
— Good
84%
Hannibal
15,089 votes
7
— Good
84%
Arrested Development
12,604 votes
9
— Superb
84%
Dexter
39,073 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Scrubs
13,389 votes
8
— Great
84%
Suits
24,283 votes
8
— Great
83%
Supernatural
24,933 votes
9
— Superb
83%
The Americans
8,940 votes
7
— Good
83%
Pushing Daisies
3,663 votes
7
— Good
83%
Psych
6,552 votes
7
— Good
83%
White Collar
10,065 votes
7
— Good
83%
I Love Lucy
598 votes
9
— Superb
82%
Modern Family
25,359 votes
8
— Great
82%
Chuck
12,394 votes
5
— Meh
82%
Californication
11,264 votes
7
— Good
82%
30 Rock
7,651 votes
8
— Great
82%
Hell on Wheels
3,812 votes
7
— Good
82%
The Golden Girls
1,459 votes
8
— Great
81%
Skins
4,671 votes
7
— Good
81%
Malcolm in the Middle
6,096 votes
8
— Great
81%
The Inbetweeners
3,297 votes
8
— Great
81%
Impractical Jokers
1,915 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Whitest Kids U Know
189 votes
7
— Good
81%
Boy Meets World
1,390 votes
8
— Great
81%
Prison Break
22,786 votes
6
— Fair
81%
How I Met Your Mother
41,537 votes
5
— Meh
80%
One Tree Hill
2,904 votes
6
— Fair
80%
Teen Wolf
9,841 votes
8
— Great
80%
My So-Called Life
586 votes
7
— Good
80%
Bates Motel
7,913 votes
8
— Great
80%
That '70s Show
7,914 votes
10
— Totally Ninja!
80%
The Wonder Years
1,147 votes
7
— Good
79%
The Big Bang Theory
61,074 votes
8
— Great
79%
American Horror Story
19,233 votes
9
— Superb
79%
Misfits
8,066 votes
8
— Great
79%
Weeds
8,116 votes
8
— Great
78%
The Middle
3,204 votes
6
— Fair
78%
The Vampire Diaries
15,470 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Workaholics
2,966 votes
8
— Great
78%
True Blood
15,633 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Reno 911!
804 votes
7
— Good
77%
Revenge
7,094 votes
7
— Good
77%
My Name Is Earl
4,868 votes
8
— Great
77%
New Girl
15,476 votes
9
— Superb
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup