trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Catalina Vega
2
followers
Bucaramanga, Colombia
29
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
1,476
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
23
24
25
82%
Deadpool
108,655 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Guardians of the Galaxy
96,470 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Avengers
65,398 votes
10
— Totally Ninja!
87%
The Matrix
61,547 votes
8
— Great
80%
Logan
60,718 votes
8
— Great
78%
Avatar
60,040 votes
6
— Fair
65%
Suicide Squad
58,865 votes
7
— Good
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
57,274 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Arrival
56,629 votes
4
— Poor
75%
Wonder Woman
56,500 votes
8
— Great
84%
Avengers: Infinity War
56,124 votes
9
— Superb
81%
Iron Man
53,961 votes
7
— Good
79%
John Wick
51,217 votes
8
— Great
81%
The Wolf of Wall Street
49,217 votes
9
— Superb
79%
Moana
48,973 votes
5
— Meh
84%
Avengers: Endgame
48,843 votes
8
— Great
77%
John Wick: Chapter 2
48,382 votes
4
— Poor
75%
Frozen
48,203 votes
1
— Weak Sauce :(
81%
Joker
46,909 votes
5
— Meh
76%
Black Panther
46,360 votes
9
— Superb
79%
Mad Max: Fury Road
46,308 votes
7
— Good
74%
Ant-Man
44,507 votes
8
— Great
86%
Forrest Gump
44,141 votes
9
— Superb
80%
Inside Out
43,822 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Batman v Superman: Dawn of Justice
43,252 votes
8
— Great
73%
Passengers
42,193 votes
8
— Great
74%
Captain America: The First Avenger
41,105 votes
8
— Great
77%
Get Out
41,095 votes
6
— Fair
78%
Kingsman: The Secret Service
40,753 votes
10
— Totally Ninja!
84%
WALL·E
40,598 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Deadpool 2
40,568 votes
9
— Superb
73%
Iron Man 2
40,355 votes
6
— Fair
78%
Harry Potter and the Chamber of Secrets
39,925 votes
8
— Great
76%
Baby Driver
39,817 votes
8
— Great
75%
The Hunger Games
39,574 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Finding Nemo
39,459 votes
7
— Good
72%
Thor
39,402 votes
8
— Great
85%
Back to the Future
39,157 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Edge of Tomorrow
39,108 votes
8
— Great
82%
Up
38,891 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Lion King
37,404 votes
9
— Superb
71%
X-Men: Apocalypse
37,038 votes
9
— Superb
82%
Toy Story
36,578 votes
7
— Good
76%
Ready Player One
36,524 votes
8
— Great
81%
Monsters, Inc.
36,058 votes
10
— Totally Ninja!
80%
The Incredibles
35,932 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Thor: The Dark World
35,840 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Captain Marvel
35,303 votes
7
— Good
85%
Se7en
34,384 votes
9
— Superb
80%
Big Hero 6
34,345 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
34,268 votes
8
— Great
85%
Parasite
33,994 votes
8
— Great
77%
The Revenant
33,885 votes
7
— Good
70%
Venom
33,805 votes
8
— Great
76%
The Hunger Games: Catching Fire
33,734 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Now You See Me
33,580 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1
33,218 votes
8
— Great
80%
Gone Girl
32,726 votes
8
— Great
80%
Knives Out
32,669 votes
8
— Great
78%
Despicable Me
32,581 votes
7
— Good
1
2
3
23
24
25
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup