trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
chriskl99
0
followers
Toccoa, Georgia
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
34
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
88%
The Dark Knight
74,780 votes
8
— Great
86%
Inception
71,751 votes
6
— Fair
83%
Guardians of the Galaxy
96,487 votes
8
— Great
82%
Deadpool
108,674 votes
8
— Great
81%
The Avengers
65,416 votes
8
— Great
80%
Logan
60,727 votes
7
— Good
78%
Blazing Saddles
4,438 votes
7
— Good
77%
Weekend
866 votes
8
— Great
76%
The Boys in the Band
124 votes
7
— Good
76%
Big Trouble in Little China
5,231 votes
8
— Great
75%
Palm Springs
9,742 votes
7
— Good
75%
1985
126 votes
7
— Good
73%
Uncle Frank
800 votes
6
— Fair
73%
The Professionals
375 votes
7
— Good
73%
Giant Little Ones
524 votes
7
— Good
71%
Beverly Hills Cop II
4,909 votes
7
— Good
70%
Bone Tomahawk
5,495 votes
7
— Good
69%
Moffie
182 votes
7
— Good
68%
The Skeleton Twins
1,382 votes
7
— Good
67%
S.O.S. Titanic
32 votes
6
— Fair
67%
The Woman in Black
155 votes
6
— Fair
66%
Friday the 13th
4,875 votes
8
— Great
64%
Roadgames
240 votes
7
— Good
64%
Fade to Black
109 votes
6
— Fair
64%
The League of Extraordinary Gentlemen
6,553 votes
2
— Terrible
63%
Curse of the Undead
24 votes
7
— Good
62%
The Prom
1,200 votes
7
— Good
59%
The Final Destination
5,244 votes
6
— Fair
59%
White Line Fever
48 votes
5
— Meh
59%
VIPCO: The Untold Story
10 votes
7
— Good
54%
The Call
333 votes
2
— Terrible
54%
Mirror Mirror
67 votes
6
— Fair
49%
Spookies
147 votes
5
— Meh
45%
Billy the Kid Versus Dracula
37 votes
4
— Poor
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup