trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
SkyWay
0
followers
Romania
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
194
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
82%
Deadpool
108,294 votes
8
— Great
78%
Doctor Strange
65,679 votes
6
— Fair
80%
Logan
60,536 votes
8
— Great
77%
Arrival
56,408 votes
7
— Good
75%
Wonder Woman
56,381 votes
8
— Great
65%
Suicide Squad
58,757 votes
8
— Great
76%
Spider-Man: Homecoming
52,540 votes
5
— Meh
79%
Moana
48,823 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Thor: Ragnarok
48,813 votes
8
— Great
80%
Zootopia
44,528 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Captain America: The Winter Soldier
44,104 votes
8
— Great
74%
Ant-Man
44,370 votes
8
— Great
73%
Passengers
42,098 votes
9
— Superb
79%
Deadpool 2
40,364 votes
5
— Meh
66%
Batman v Superman: Dawn of Justice
43,187 votes
7
— Good
75%
The Hunger Games
39,404 votes
9
— Superb
71%
X-Men: Apocalypse
36,945 votes
9
— Superb
80%
Big Hero 6
34,252 votes
8
— Great
77%
The Revenant
33,792 votes
9
— Superb
76%
The Hunger Games: Catching Fire
33,595 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Jumanji: Welcome to the Jungle
34,241 votes
5
— Meh
70%
Venom
33,680 votes
8
— Great
77%
Blade Runner 2049
31,842 votes
7
— Good
71%
Kong: Skull Island
33,082 votes
5
— Meh
83%
Hacksaw Ridge
30,575 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Ex Machina
30,581 votes
10
— Totally Ninja!
83%
The Prestige
29,128 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Finding Dory
30,343 votes
6
— Fair
78%
Wreck-It Ralph
28,356 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Beauty and the Beast
28,485 votes
7
— Good
71%
Now You See Me 2
27,849 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Sing
25,377 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Ghost in the Shell
26,531 votes
8
— Great
71%
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1
25,753 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales
25,547 votes
5
— Meh
71%
The Boss Baby
25,178 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Jason Bourne
24,834 votes
7
— Good
72%
The Fate of the Furious
24,710 votes
7
— Good
77%
The Lego Movie
23,539 votes
6
— Fair
75%
Sicario
23,808 votes
8
— Great
70%
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2
24,618 votes
8
— Great
70%
Minions
24,397 votes
8
— Great
63%
The Mummy
25,228 votes
5
— Meh
71%
Central Intelligence
22,920 votes
9
— Superb
69%
Spectre
23,167 votes
7
— Good
63%
Assassin's Creed
23,396 votes
4
— Poor
76%
The Equalizer
21,176 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Sully
20,367 votes
9
— Superb
70%
Warcraft
21,193 votes
6
— Fair
80%
Prisoners
19,597 votes
6
— Fair
73%
Trolls
20,467 votes
7
— Good
70%
Despicable Me 3
20,212 votes
5
— Meh
74%
American Sniper
19,407 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Fury
18,800 votes
10
— Totally Ninja!
74%
War Dogs
19,048 votes
7
— Good
68%
Inferno
19,741 votes
10
— Totally Ninja!
72%
King Arthur: Legend of the Sword
19,147 votes
7
— Good
63%
Sausage Party
20,046 votes
4
— Poor
71%
Atomic Blonde
18,414 votes
8
— Great
66%
Transformers: The Last Knight
19,072 votes
7
— Good
1
2
3
4
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup