Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Cizzz
0
Followers
1
Following
Omicron Persei 8
Cizzz
is watching
Snowpiercer
4x08
"By Weeping Cross"
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
32
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
79%
Thor: Ragnarok
50,098 votes
7
— Good
75%
Avengers: Age of Ultron
48,123 votes
7
— Good
77%
The Revenant
34,532 votes
7
— Good
76%
Spider-Man: Far From Home
34,097 votes
7
— Good
66%
Justice League
32,034 votes
8
— Great
71%
Now You See Me 2
28,333 votes
7
— Good
79%
Ocean's Eleven
22,006 votes
7
— Good
73%
The Shape of Water
22,689 votes
4
— Poor
63%
Dark Phoenix
17,516 votes
8
— Great
70%
The Da Vinci Code
15,475 votes
6
— Fair
69%
Maze Runner: The Death Cure
15,417 votes
7
— Good
64%
Pacific Rim: Uprising
14,121 votes
7
— Good
69%
Wanted
12,069 votes
7
— Good
76%
Darkest Hour
10,115 votes
8
— Great
70%
Angel Has Fallen
10,474 votes
7
— Good
68%
Escape Room
10,201 votes
7
— Good
69%
American Assassin
9,806 votes
7
— Good
71%
Kingdom of the Planet of the Apes
9,333 votes
7
— Good
55%
Daredevil
8,317 votes
6
— Fair
76%
Erin Brockovich
4,882 votes
8
— Great
61%
Priest
4,580 votes
6
— Fair
77%
Hotel Mumbai
3,933 votes
7
— Good
71%
Unthinkable
3,033 votes
7
— Good
70%
Roman J. Israel, Esq.
2,959 votes
7
— Good
78%
All the President's Men
2,743 votes
7
— Good
76%
On the Basis of Sex
2,053 votes
8
— Great
66%
The Postcard Killings
1,888 votes
9
— Superb
49%
The Exorcism
929 votes
3
— Bad
86%
Hans Zimmer: Live in Prague
398 votes
5
— Meh
54%
Redcon-1
318 votes
3
— Bad
33%
The Mummy: Rebirth
57 votes
3
— Bad
62%
Halo Wars
15 votes
6
— Fair
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch