Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Bryan Mark Clar
2
Followers
13
Following
Philippines
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
32
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
86%
Inception
73,888 votes
10
— Totally Ninja!
87%
The Matrix
63,505 votes
10
— Totally Ninja!
87%
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
54,848 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Harry Potter and the Philosopher's Stone
48,059 votes
10
— Totally Ninja!
88%
The Lord of the Rings: The Return of the King
47,309 votes
10
— Totally Ninja!
87%
The Lord of the Rings: The Two Towers
46,322 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Forrest Gump
45,475 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Harry Potter and the Chamber of Secrets
41,057 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
39,803 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Dune
38,503 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Harry Potter and the Goblet of Fire
37,780 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Harry Potter and the Order of the Phoenix
35,805 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Harry Potter and the Half-Blood Prince
35,077 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Spider-Man: No Way Home
32,377 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Doctor Strange in the Multiverse of Madness
22,269 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
22,090 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Zack Snyder's Justice League
17,481 votes
10
— Totally Ninja!
70%
The Da Vinci Code
15,467 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Encanto
14,840 votes
10
— Totally Ninja!
63%
Mortal Kombat
12,371 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Scream
11,895 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Death on the Nile
9,844 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Orphan
7,291 votes
10
— Totally Ninja!
80%
The Invisible Guest
6,261 votes
10
— Totally Ninja!
64%
Don't Breathe 2
4,520 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train
3,481 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto Inferno
1,182 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Girl in the Picture
995 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Rurouni Kenshin Part III: The Legend Ends
957 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Rurouni Kenshin: The Final
782 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Rurouni Kenshin: The Beginning
712 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Case Closed: Countdown to Heaven
234 votes
10
— Totally Ninja!
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch