trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Ryan Clarke
1
follower
Clarker84
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
41
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
36,248 votes
9
— Superb
86%
Spider-Man: Across the Spider-Verse
14,458 votes
9
— Superb
81%
Spider-Man: No Way Home
31,251 votes
9
— Superb
81%
Serenity
11,591 votes
9
— Superb
81%
Oppenheimer
21,460 votes
9
— Superb
79%
Tombstone
4,929 votes
7
— Good
79%
Everything Everywhere All at Once
22,927 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Guardians of the Galaxy Volume 3
18,042 votes
7
— Good
79%
Deadpool 2
40,640 votes
8
— Great
76%
Baby Driver
39,884 votes
10
— Totally Ninja!
76%
John Wick: Chapter 4
16,483 votes
7
— Good
76%
Spider-Man: Far From Home
33,299 votes
7
— Good
76%
Alita: Battle Angel
21,808 votes
4
— Poor
75%
Starship Troopers
10,021 votes
8
— Great
74%
A Nightmare on Elm Street
7,879 votes
6
— Fair
74%
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
21,455 votes
8
— Great
73%
Prey
12,733 votes
8
— Great
72%
The Menu
14,526 votes
9
— Superb
72%
Sunshine
7,358 votes
6
— Fair
71%
Hot Shots!
3,975 votes
7
— Good
71%
Gone in Sixty Seconds
8,422 votes
7
— Good
71%
Doctor Strange in the Multiverse of Madness
21,523 votes
8
— Great
70%
Hot Shots! Part Deux
3,093 votes
7
— Good
70%
Idiocracy
9,558 votes
6
— Fair
70%
Black Widow
24,033 votes
7
— Good
69%
Barbie
19,376 votes
8
— Great
69%
Black Panther: Wakanda Forever
14,905 votes
8
— Great
69%
The Gray Man
9,911 votes
3
— Bad
67%
Marvel One-Shot: The Consultant
2,127 votes
8
— Great
67%
Renfield
5,743 votes
6
— Fair
66%
Predators
7,488 votes
7
— Good
65%
Day Shift
4,802 votes
4
— Poor
65%
Scream
7,545 votes
6
— Fair
65%
The Guilty
5,613 votes
7
— Good
64%
Thor: Love and Thunder
18,230 votes
7
— Good
63%
Mission to Mars
2,102 votes
6
— Fair
63%
Ant-Man and the Wasp: Quantumania
12,600 votes
7
— Good
62%
Mortal Kombat
4,042 votes
5
— Meh
62%
Man of the House
617 votes
8
— Great
62%
Cocaine Bear
6,366 votes
7
— Good
57%
Velvet Buzzsaw
2,949 votes
6
— Fair
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup