trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Claude Dunnigan
1
follower
Gatineau, Quebec
69
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
47
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
78%
Squid Game
19,593 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Doctor Who
18,656 votes
10
— Totally Ninja!
77%
WandaVision
16,200 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Umbrella Academy
13,615 votes
7
— Good
79%
Wednesday
11,119 votes
10
— Totally Ninja!
71%
The Lord of the Rings: The Rings of Power
7,207 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Lost in Space
6,884 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The OA
6,580 votes
9
— Superb
82%
Star Wars: Andor
6,284 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The Sandman
5,886 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Scorpion
5,293 votes
9
— Superb
77%
Foundation
5,210 votes
9
— Superb
76%
His Dark Materials
5,113 votes
9
— Superb
75%
Star Trek: Picard
5,040 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Shadow and Bone
4,821 votes
10
— Totally Ninja!
76%
See
4,792 votes
10
— Totally Ninja!
80%
ONE PIECE
4,114 votes
9
— Superb
75%
Doom Patrol
3,694 votes
9
— Superb
73%
1899
3,624 votes
10
— Totally Ninja!
58%
Secret Invasion
3,549 votes
9
— Superb
74%
The Outsider
3,354 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Resident Alien
3,261 votes
10
— Totally Ninja!
71%
The Gifted
3,037 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Star Trek: Strange New Worlds
2,866 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Fate: The Winx Saga
2,822 votes
10
— Totally Ninja!
77%
A Discovery of Witches
2,638 votes
10
— Totally Ninja!
64%
Invasion
2,403 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Archive 81
1,984 votes
10
— Totally Ninja!
60%
Echo
1,861 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Stargirl
1,668 votes
8
— Great
70%
The Silent Sea
1,453 votes
9
— Superb
74%
The Nevers
1,415 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Motherland: Fort Salem
1,230 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Twisted Metal
1,107 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Lockwood & Co.
1,074 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Impulse
984 votes
9
— Superb
58%
Y: The Last Man
851 votes
9
— Superb
75%
Teenage Bounty Hunters
789 votes
9
— Superb
74%
Dark Winds
680 votes
10
— Totally Ninja!
63%
Penny Dreadful: City of Angels
648 votes
9
— Superb
62%
National Treasure: Edge of History
612 votes
9
— Superb
62%
The Watch
441 votes
9
— Superb
58%
Gotham Knights
401 votes
9
— Superb
75%
Secrets of Sulphur Springs
206 votes
10
— Totally Ninja!
56%
Intergalactic
205 votes
8
— Great
64%
Copenhagen Cowboy
204 votes
9
— Superb
67%
Culprits
194 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup