Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
clint25104
0
Followers
0
Following
Kent UK
42
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
32
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
77%
The Fault in Our Stars
12,234 votes
7
— Good
75%
Creed
16,586 votes
7
— Good
75%
The Secret Life of Walter Mitty
13,745 votes
7
— Good
71%
22 Jump Street
17,155 votes
7
— Good
71%
Non-Stop
10,593 votes
7
— Good
71%
RED 2
10,002 votes
7
— Good
71%
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1
26,324 votes
7
— Good
70%
Nine Lives
4,245 votes
7
— Good
70%
Robinson Crusoe
1,874 votes
7
— Good
69%
Thor: The Dark World
36,408 votes
7
— Good
69%
Self/less
7,402 votes
7
— Good
68%
Dirty Grandpa
12,295 votes
7
— Good
68%
The Shallows
13,120 votes
7
— Good
68%
Lights Out
9,367 votes
7
— Good
67%
Oculus
5,153 votes
7
— Good
67%
Terminator Genisys
18,518 votes
7
— Good
66%
The Inbetweeners 2
1,971 votes
7
— Good
66%
13 Sins
1,925 votes
7
— Good
66%
Before I Go to Sleep
3,247 votes
7
— Good
65%
Scary Movie
9,954 votes
7
— Good
65%
Hitman: Agent 47
9,075 votes
7
— Good
64%
Paper Towns
5,314 votes
7
— Good
64%
Trainwreck
7,402 votes
7
— Good
61%
Pay the Ghost
1,625 votes
7
— Good
61%
Mrs. Brown's Boys D'Movie
371 votes
7
— Good
61%
Clown
1,852 votes
7
— Good
57%
Hit by Lightning
105 votes
7
— Good
57%
The Lesson
119 votes
7
— Good
57%
Unfriended
5,046 votes
7
— Good
52%
The Wedding Pact
196 votes
7
— Good
50%
The Butterfly Effect 2
1,574 votes
7
— Good
48%
Most Likely to Die
312 votes
7
— Good
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch