trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Craig East
0
followers
Chester, Cheshire
36
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
53
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
86%
Inception
71,765 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Forrest Gump
44,166 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Up
38,913 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Home Alone
30,696 votes
10
— Totally Ninja!
83%
The Prestige
29,286 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Bohemian Rhapsody
29,011 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Top Gun: Maverick
25,083 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Star Wars: The Rise of Skywalker
23,170 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Deepwater Horizon
17,453 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Top Gun
17,100 votes
10
— Totally Ninja!
70%
The Da Vinci Code
15,130 votes
10
— Totally Ninja!
73%
The Beekeeper
12,112 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Game
11,116 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Help
10,415 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Angels & Demons
11,041 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Gangs of New York
9,363 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Elvis
8,312 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Whale
7,752 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Gran Turismo
6,631 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Father
5,896 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Army of Thieves
4,913 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Chicago
4,189 votes
10
— Totally Ninja!
74%
The Outfit
3,856 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Billy Elliot
3,497 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Official Secrets
2,959 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Julie & Julia
2,723 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Red, White & Royal Blue
2,006 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Midnight Run
1,816 votes
10
— Totally Ninja!
67%
No Reservations
1,652 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Good Luck to You, Leo Grande
1,491 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The World's Fastest Indian
1,384 votes
10
— Totally Ninja!
75%
A Million Miles Away
1,294 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Rent
1,231 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Respect
1,239 votes
10
— Totally Ninja!
74%
The Boys in the Boat
1,215 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Jersey Boys
1,201 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Jules
1,013 votes
10
— Totally Ninja!
60%
The Last Legion
943 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Our Father
714 votes
10
— Totally Ninja!
62%
The Last Five Years
591 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Jakob the Liar
450 votes
10
— Totally Ninja!
69%
I Used to Be Famous
455 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Stage Mother
169 votes
10
— Totally Ninja!
58%
That's Amor
189 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Miss Saigon : 25th Anniversary Performance
133 votes
10
— Totally Ninja!
61%
Heart of Champions
146 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Kinky Boots: The Musical
86 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Elton John Live: Farewell from Dodger Stadium
88 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Off the Menu
95 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Anything Goes
42 votes
10
— Totally Ninja!
64%
Alex Borstein: Corsets & Clown Suits
43 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Idina Menzel: Which Way to the Stage?
27 votes
10
— Totally Ninja!
70%
City of Queens
4 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup