Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
cmacfarlane
VIP
2
3
Followers
3
Following
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
74
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
84%
Dexter
39,965 votes
7
— Good
82%
Homeland
24,770 votes
7
— Good
86%
BoJack Horseman
10,638 votes
7
— Good
84%
Boardwalk Empire
9,282 votes
7
— Good
81%
The Leftovers
8,006 votes
7
— Good
82%
30 Rock
7,815 votes
7
— Good
78%
Tom Clancy's Jack Ryan
7,663 votes
7
— Good
82%
Big Little Lies
7,277 votes
7
— Good
85%
Justified
6,553 votes
7
— Good
81%
Barry
6,381 votes
7
— Good
85%
Last Week Tonight with John Oliver
6,170 votes
7
— Good
81%
Entourage
6,169 votes
7
— Good
77%
The White Lotus
5,547 votes
7
— Good
83%
Schitt's Creek
5,281 votes
7
— Good
82%
Veep
4,807 votes
7
— Good
76%
Superstore
4,837 votes
7
— Good
76%
Dexter: New Blood
4,493 votes
7
— Good
83%
Louie
4,271 votes
7
— Good
73%
Sex and the City
3,956 votes
7
— Good
79%
Narcos: Mexico
3,406 votes
7
— Good
80%
The League
2,863 votes
7
— Good
81%
Formula 1: Drive to Survive
2,357 votes
7
— Good
75%
Survivor
2,437 votes
7
— Good
87%
Nathan for You
1,938 votes
7
— Good
88%
Our Planet
1,598 votes
7
— Good
75%
Alias Grace
1,738 votes
7
— Good
80%
Abbott Elementary
1,665 votes
7
— Good
65%
Kaleidoscope
1,838 votes
7
— Good
74%
The Dropout
1,353 votes
7
— Good
82%
The Rehearsal
1,233 votes
7
— Good
71%
The Afterparty
1,216 votes
7
— Good
77%
RIPLEY
1,035 votes
7
— Good
66%
Leaving Neverland
937 votes
7
— Good
72%
High Score (2020)
802 votes
7
— Good
71%
Justified: City Primeval
768 votes
7
— Good
82%
Anthony Bourdain: Parts Unknown
651 votes
7
— Good
69%
Human Resources
680 votes
7
— Good
81%
Review
615 votes
7
— Good
70%
Killer Inside: The Mind of Aaron Hernandez
638 votes
7
— Good
76%
Legit
599 votes
7
— Good
73%
Trainwreck: Woodstock '99
594 votes
7
— Good
74%
Turning Point: 9/11 and the War on Terror
422 votes
7
— Good
82%
Middleditch & Schwartz
374 votes
7
— Good
66%
The Most Hated Man on the Internet
348 votes
7
— Good
71%
Sex, Explained
310 votes
7
— Good
72%
American Manhunt: The Boston Marathon Bombing
298 votes
7
— Good
76%
Detroiters
290 votes
7
— Good
67%
Waco: American Apocalypse
306 votes
7
— Good
82%
30 for 30
249 votes
7
— Good
69%
Madoff: The Monster of Wall Street
261 votes
7
— Good
77%
Tour de France: Unchained
238 votes
7
— Good
80%
Brawn: The Impossible Formula 1 Story
226 votes
7
— Good
71%
Kroll Show
236 votes
7
— Good
72%
Money, Explained
206 votes
7
— Good
73%
Tiger
157 votes
7
— Good
77%
The Layover
131 votes
7
— Good
68%
Cocaine Cowboys: The Kings of Miami
135 votes
7
— Good
75%
Ed Sheeran: The Sum of It All
117 votes
7
— Good
70%
Bad Sport
122 votes
7
— Good
81%
The War
104 votes
7
— Good
1
2
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch