trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Mazina
2
followers
Malta
39
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
28
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Game of Thrones
130,994 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Black Mirror
28,743 votes
9
— Superb
85%
Mr. Robot
26,626 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Westworld
25,799 votes
7
— Good
84%
Vikings
25,438 votes
6
— Fair
78%
The Vampire Diaries
15,438 votes
8
— Great
85%
The Expanse
12,942 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Mad Men
11,291 votes
8
— Great
78%
Altered Carbon
11,174 votes
7
— Good
82%
The Handmaid's Tale
11,049 votes
9
— Superb
84%
Downton Abbey
7,731 votes
8
— Great
83%
The Originals
7,405 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Man in the High Castle
6,803 votes
9
— Superb
85%
Rome
6,769 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Foundation
5,223 votes
9
— Superb
82%
Cyberpunk: Edgerunners
3,991 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Psycho-Pass
1,893 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Cowboy Bebop
1,588 votes
5
— Meh
79%
Ergo Proxy
1,155 votes
9
— Superb
80%
Serial Experiments Lain
1,127 votes
7
— Good
74%
Akudama Drive
403 votes
7
— Good
64%
Blade Runner: Black Lotus
301 votes
7
— Good
65%
Ghost in the Shell: SAC_2045
250 votes
7
— Good
75%
She and Her Cat -Everything Flows-
240 votes
8
— Great
72%
Will & Grace
142 votes
9
— Superb
73%
X
111 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Bubblegum Crisis
82 votes
8
— Great
61%
War and Peace
29 votes
5
— Meh
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup