Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
cmgarlan
0
Followers
0
Following
Korea
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
58
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
86%
The Empire Strikes Back
37,689 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Parasite
35,146 votes
8
— Great
84%
Star Wars
42,670 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Howl's Moving Castle
15,144 votes
6
— Fair
83%
Return of the Jedi
33,864 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Psycho
11,752 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Hidden Figures
23,514 votes
7
— Good
82%
The Handmaiden
6,262 votes
6
— Fair
81%
Free Solo
3,864 votes
9
— Superb
81%
Bohemian Rhapsody
29,394 votes
7
— Good
81%
Stand by Me
8,823 votes
7
— Good
80%
Oppenheimer
23,092 votes
9
— Superb
80%
Aladdin
23,381 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Nimona
3,530 votes
6
— Fair
80%
Soul
18,151 votes
8
— Great
79%
Icarus
2,258 votes
8
— Great
79%
Big Fish
9,484 votes
7
— Good
79%
John Wick
52,555 votes
7
— Good
79%
Cast Away
15,419 votes
5
— Meh
78%
Willy Wonka & the Chocolate Factory
8,894 votes
8
— Great
78%
Rudolph the Red-Nosed Reindeer
2,991 votes
6
— Fair
78%
Train to Busan
15,271 votes
7
— Good
77%
Star Wars: The Force Awakens
51,484 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Past Lives
4,395 votes
8
— Great
77%
What We Do in the Shadows
10,478 votes
7
— Good
76%
A Charlie Brown Thanksgiving
1,097 votes
7
— Good
76%
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith
29,832 votes
6
— Fair
76%
Baby Driver
40,599 votes
7
— Good
75%
The Butler
4,155 votes
6
— Fair
75%
Robin Hood
6,454 votes
6
— Fair
75%
Frozen
48,860 votes
6
— Fair
75%
Source Code
17,219 votes
8
— Great
75%
Palm Springs
10,057 votes
7
— Good
75%
Scream
11,820 votes
6
— Fair
75%
Big
6,565 votes
7
— Good
74%
Nappily Ever After
784 votes
6
— Fair
74%
Okja
6,591 votes
7
— Good
74%
The Super Mario Bros. Movie
16,367 votes
6
— Fair
73%
Killers of the Flower Moon
8,922 votes
9
— Superb
73%
The Secret Life of Pets
32,515 votes
6
— Fair
73%
Cinderella
9,685 votes
6
— Fair
72%
Glass Onion: A Knives Out Mystery
15,987 votes
8
— Great
72%
The Santa Clause
6,810 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Aladdin
19,374 votes
8
— Great
72%
The Maze Runner
28,502 votes
7
— Good
72%
Wonka
9,205 votes
7
— Good
71%
Escape from Pretoria
3,213 votes
6
— Fair
71%
Midsommar
14,183 votes
7
— Good
71%
Run
4,987 votes
6
— Fair
71%
The Rescuers
3,103 votes
10
— Totally Ninja!
70%
The Rescuers Down Under
2,235 votes
8
— Great
70%
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones
29,116 votes
6
— Fair
69%
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace
32,357 votes
6
— Fair
67%
Casper
5,757 votes
6
— Fair
66%
Dream Scenario
3,513 votes
7
— Good
65%
The Many Saints of Newark
2,933 votes
5
— Meh
64%
The Guilty
5,767 votes
5
— Meh
64%
Naked
2,216 votes
4
— Poor
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch