trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
cocodavos
VIP
2
1
follower
Jacksonville, Florida
52
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
45
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
57,300 votes
8
— Great
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
36,203 votes
8
— Great
79%
Harry Potter and the Goblet of Fire
36,806 votes
8
— Great
79%
Dune
36,576 votes
8
— Great
78%
Harry Potter and the Order of the Phoenix
34,901 votes
8
— Great
72%
Aquaman
31,580 votes
8
— Great
69%
Divergent
24,029 votes
8
— Great
71%
Doctor Strange in the Multiverse of Madness
21,499 votes
8
— Great
79%
How to Train Your Dragon 2
19,100 votes
8
— Great
75%
Avatar: The Way of Water
18,889 votes
8
— Great
79%
Guardians of the Galaxy Volume 3
18,018 votes
8
— Great
74%
No Time to Die
18,071 votes
8
— Great
73%
Top Gun
17,113 votes
8
— Great
74%
Mission: Impossible
16,258 votes
8
— Great
74%
Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves
13,951 votes
8
— Great
75%
Mean Girls
12,573 votes
8
— Great
62%
Jurassic World Dominion
13,313 votes
8
— Great
67%
Indiana Jones and the Dial of Destiny
11,204 votes
8
— Great
71%
Dumb and Dumber
10,500 votes
8
— Great
80%
Puss in Boots: The Last Wish
9,750 votes
8
— Great
65%
Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore
10,556 votes
8
— Great
64%
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief
10,133 votes
8
— Great
78%
Willy Wonka & the Chocolate Factory
8,736 votes
8
— Great
66%
No Hard Feelings
8,847 votes
8
— Great
78%
A Man Called Otto
7,702 votes
8
— Great
68%
Just Go with It
8,195 votes
8
— Great
64%
Fast X
8,363 votes
8
— Great
75%
Hustle
4,865 votes
8
— Great
64%
Rebel Moon - Part Two: The Scargiver
4,603 votes
8
— Great
62%
Snake Eyes: G.I. Joe Origins
4,564 votes
8
— Great
73%
Scrooged
4,027 votes
8
— Great
76%
High Fidelity
3,717 votes
8
— Great
70%
Sixteen Candles
2,949 votes
8
— Great
62%
Starsky & Hutch
3,040 votes
8
— Great
56%
Hubie Halloween
3,085 votes
8
— Great
66%
She's All That
2,647 votes
8
— Great
67%
Love Hard
2,591 votes
8
— Great
72%
Devotion
2,177 votes
8
— Great
72%
The Last Kingdom: Seven Kings Must Die
2,087 votes
8
— Great
76%
Smokey and the Bandit
1,956 votes
8
— Great
71%
Born on the Fourth of July
1,999 votes
8
— Great
75%
The Searchers
1,577 votes
8
— Great
69%
Far and Away
1,259 votes
8
— Great
71%
Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed
397 votes
8
— Great
62%
All the Right Moves
369 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup