trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Jackie Chan
VIP
5
3
followers
Yonkers, NY
33
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
Rated At
2023-12-31T23:00:00Z
2024-12-31T22:59:59Z
91
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
82%
Deadpool
108,372 votes
9
— Superb
79%
Rogue One: A Star Wars Story
46,102 votes
7
— Good
84%
Django Unchained
44,466 votes
7
— Good
85%
Star Wars
41,718 votes
5
— Meh
80%
Blade Runner
27,089 votes
6
— Fair
81%
The Fifth Element
23,616 votes
6
— Fair
83%
Good Will Hunting
21,244 votes
9
— Superb
85%
GoodFellas
20,439 votes
8
— Great
74%
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
21,337 votes
9
— Superb
81%
Ford v Ferrari
18,835 votes
7
— Good
75%
Encanto
14,251 votes
6
— Fair
55%
Fifty Shades of Grey
15,017 votes
4
— Poor
71%
American Pie
12,762 votes
4
— Poor
64%
Fifty Shades Darker
13,196 votes
4
— Poor
81%
Serenity
11,539 votes
9
— Superb
76%
Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One
11,667 votes
8
— Great
73%
The Beekeeper
11,765 votes
6
— Fair
73%
Juno
11,166 votes
8
— Great
73%
The Adjustment Bureau
9,779 votes
9
— Superb
78%
Fantastic Mr. Fox
8,425 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Mary Poppins
8,177 votes
9
— Superb
72%
Wonka
8,375 votes
5
— Meh
68%
Signs
8,452 votes
6
— Fair
72%
Eyes Wide Shut
7,614 votes
6
— Fair
63%
Aquaman and the Lost Kingdom
7,864 votes
5
— Meh
76%
Dogma
6,716 votes
7
— Good
71%
Twister
6,576 votes
8
— Great
73%
Dr. No
6,348 votes
4
— Poor
69%
Bridget Jones's Diary
6,464 votes
8
— Great
76%
Goldfinger
6,038 votes
5
— Meh
68%
13 Going on 30
5,843 votes
8
— Great
69%
Civil War
5,606 votes
7
— Good
73%
From Russia with Love
5,217 votes
5
— Meh
77%
Clerks
4,986 votes
7
— Good
79%
Remember the Titans
4,896 votes
8
— Great
61%
Scream 3
5,441 votes
6
— Fair
54%
Madame Web
5,778 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Philadelphia
4,789 votes
7
— Good
67%
The Ugly Truth
4,965 votes
3
— Bad
63%
The Little Mermaid
4,976 votes
5
— Meh
65%
Malignant
4,871 votes
6
— Fair
73%
The Talented Mr. Ripley
4,578 votes
7
— Good
70%
Thunderball
4,197 votes
5
— Meh
70%
You Only Live Twice
4,034 votes
4
— Poor
73%
Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem
3,689 votes
7
— Good
70%
Death Becomes Her
3,647 votes
7
— Good
68%
On Her Majesty's Secret Service
3,476 votes
6
— Fair
73%
Clerks II
3,162 votes
3
— Bad
69%
Abigail
3,226 votes
7
— Good
75%
The Iron Claw
2,863 votes
8
— Great
74%
Mallrats
2,806 votes
6
— Fair
78%
Do the Right Thing
2,375 votes
8
— Great
75%
Deliverance
2,230 votes
7
— Good
67%
Bend It Like Beckham
2,179 votes
7
— Good
69%
Flash Gordon
2,000 votes
4
— Poor
73%
Tootsie
1,890 votes
6
— Fair
65%
Saint Maud
1,793 votes
7
— Good
66%
May December
1,688 votes
6
— Fair
61%
Mean Girls
1,590 votes
6
— Fair
66%
Love Lies Bleeding
1,327 votes
6
— Fair
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup
2023-12-31T23:00:00Z2024-12-31T22:59:59Z