Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Josh
12
Followers
6
Following
Madrid, Madrid
29
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
231
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
82%
Deadpool
112,412 votes
7
— Good
82%
Guardians of the Galaxy
98,609 votes
7
— Good
78%
Doctor Strange
67,207 votes
7
— Good
81%
The Avengers
66,844 votes
7
— Good
80%
Logan
62,228 votes
7
— Good
78%
Avatar
61,550 votes
7
— Good
84%
Avengers: Infinity War
57,772 votes
7
— Good
75%
Wonder Woman
57,300 votes
7
— Good
81%
Iron Man
55,339 votes
7
— Good
76%
Spider-Man: Homecoming
53,782 votes
7
— Good
87%
Fight Club
51,132 votes
7
— Good
81%
The Wolf of Wall Street
50,725 votes
7
— Good
79%
Thor: Ragnarok
50,007 votes
7
— Good
75%
Avengers: Age of Ultron
48,038 votes
7
— Good
79%
Mad Max: Fury Road
47,967 votes
7
— Good
76%
Black Panther
47,266 votes
7
— Good
78%
Captain America: The Winter Soldier
45,088 votes
7
— Good
73%
Iron Man 3
41,031 votes
7
— Good
76%
Baby Driver
40,678 votes
7
— Good
75%
The Hunger Games
40,379 votes
7
— Good
85%
Back to the Future
40,234 votes
7
— Good
79%
Edge of Tomorrow
40,045 votes
7
— Good
79%
Harry Potter and the Goblet of Fire
37,694 votes
7
— Good
76%
Ready Player One
37,311 votes
7
— Good
71%
Captain Marvel
35,947 votes
7
— Good
75%
Now You See Me
34,182 votes
7
— Good
76%
Spider-Man: Far From Home
34,023 votes
7
— Good
80%
Gone Girl
33,553 votes
7
— Good
77%
Blade Runner 2049
32,967 votes
7
— Good
70%
Man of Steel
31,047 votes
7
— Good
76%
A Quiet Place
29,691 votes
7
— Good
67%
Lucy
29,609 votes
7
— Good
82%
How to Train Your Dragon
29,518 votes
7
— Good
71%
Kingsman: The Golden Circle
29,019 votes
7
— Good
74%
Beauty and the Beast
28,823 votes
7
— Good
76%
The Batman
27,487 votes
7
— Good
73%
Cars
27,369 votes
7
— Good
76%
300
25,692 votes
7
— Good
76%
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
25,505 votes
7
— Good
81%
1917
25,484 votes
7
— Good
71%
The Boss Baby
25,471 votes
7
— Good
72%
10 Cloverfield Lane
24,975 votes
7
— Good
77%
Men in Black
24,621 votes
7
— Good
74%
Brave
24,496 votes
7
— Good
75%
Sicario
24,422 votes
7
— Good
74%
The Hitman's Bodyguard
23,882 votes
7
— Good
63%
Assassin's Creed
23,634 votes
7
— Good
69%
Spectre
23,553 votes
7
— Good
74%
Spider-Man 2
23,456 votes
7
— Good
70%
Solo: A Star Wars Story
22,529 votes
7
— Good
74%
The Jungle Book
22,390 votes
7
— Good
79%
Ocean's Eleven
21,956 votes
7
— Good
74%
Monsters University
21,952 votes
7
— Good
79%
Casino Royale
21,817 votes
7
— Good
68%
Annihilation
21,617 votes
7
— Good
72%
The Suicide Squad
21,008 votes
7
— Good
76%
Limitless
20,631 votes
7
— Good
69%
Barbie
20,438 votes
7
— Good
78%
Scott Pilgrim vs. the World
19,912 votes
7
— Good
79%
Jojo Rabbit
19,302 votes
7
— Good
1
2
3
4
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch