trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Alex
VIP
2
0
followers
London
35
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
42
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Game of Thrones
131,543 votes
10
— Totally Ninja!
92%
Breaking Bad
97,680 votes
9
— Superb
79%
The Walking Dead
65,928 votes
8
— Great
79%
The Big Bang Theory
61,159 votes
8
— Great
81%
How I Met Your Mother
41,604 votes
9
— Superb
85%
Friends
41,503 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Dexter
39,128 votes
8
— Great
88%
Rick and Morty
29,581 votes
8
— Great
85%
Black Mirror
28,922 votes
9
— Superb
86%
The Office
27,524 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Mr. Robot
26,777 votes
8
— Great
83%
Westworld
25,924 votes
9
— Superb
82%
Modern Family
25,404 votes
8
— Great
87%
Better Call Saul
25,215 votes
8
— Great
84%
House of Cards
24,272 votes
7
— Good
83%
Brooklyn Nine-Nine
24,106 votes
9
— Superb
78%
Squid Game
19,821 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Futurama
19,646 votes
8
— Great
78%
Family Guy
18,911 votes
9
— Superb
86%
Peaky Blinders
16,328 votes
8
— Great
77%
WandaVision
16,321 votes
8
— Great
84%
Silicon Valley
15,143 votes
9
— Superb
85%
Narcos
14,938 votes
8
— Great
85%
Shameless
14,673 votes
10
— Totally Ninja!
70%
13 Reasons Why
14,122 votes
7
— Good
84%
Scrubs
13,408 votes
7
— Good
83%
Ozark
12,823 votes
8
— Great
85%
Mad Men
11,333 votes
8
— Great
82%
Californication
11,273 votes
9
— Superb
80%
That '70s Show
7,932 votes
8
— Great
83%
Luther
7,679 votes
8
— Great
81%
Entourage
6,074 votes
8
— Great
80%
The Fall
4,615 votes
8
— Great
73%
Halo
4,580 votes
9
— Superb
88%
Batman: The Animated Series
3,157 votes
7
— Good
72%
Hunters
1,934 votes
7
— Good
81%
X-Men: The Animated Series
1,690 votes
7
— Good
70%
Clickbait
1,501 votes
6
— Fair
82%
Spider-Man: The Animated Series
1,186 votes
7
— Good
75%
StartUp
1,131 votes
9
— Superb
75%
Mr Selfridge
632 votes
9
— Superb
80%
Umbre
201 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup